Mobil

Ronaldo Türk Telekom'un reklam yüzü olacak

4.5G'nin hizmete girmesine sayılı günler kala Türk Telekom yeni reklam yüzünün Cristiano Ronaldo olacağını duyurdu.


Geçtiğimiz günlerde Cristiano Ronaldo'nun bir operatörün 4.5G reklamı için Türkiye'ye geleceği ile ilgili bir haberi sizlerle paylaşmıştık. 4.5G'nin ülkemizde hizmete girmesine sayılı günler kala Cristiano Ronaldo'nun hangi operatörün reklam yüzü olduğu açıklığa kavuştu.

Bugün İstanbul'da 4.5G lansmanını düzenleyen Türk Telekom, yeni reklam yüzünün Real Madrid'li yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo olduğunu duyurdu. #RonaldoyaHızLazım etiketiyle duyurulan reklam kampanyası 30 Mart (yarın) itibariyle yayında olacak.

1459263988_cr7-tt.png

Oldukça güçlü altyapısı ve çözümleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet sunan Türk Telekom Grubu, mobil operatör tarafında Avea marka isminin TTNet ile birleşerek yerini genellikle sabit hat hizmeti verdiği Türk Telekom ismine bırakması nedeniyle başlarda kullanıcılar tarafından tepki toplamıştı. Ancak kısa bir sürede güçlü reklam kampanyalarıyla öne çıkan ve yenilenen yapısıyla tüketicilerin beğenisini kazanan Türk Telekom marka algısını hızlı bir şekilde iyileştirmiş oldu.

Türk Telekom reklam filmlerinde Cristiano Ronaldo'nun yer almasıyla tüketicilerin gözündeki Türk Telekom'un marka algısını çok daha yükselecek gibi görünüyor.


 
                              
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.