Mobil

Sakin olun canlarım! Sadece bir telefon!

Samsung ve HTC arasında yaşanan Twitter krizine LG'den sağduyulu yaklaşım.


Sosyal medya ya da forum sitelerinden kullanıcıların akıllı telefonlar hakkında yaptıkları yorumlara fazlasıyla rastlarız ancak bu tartışmaya üreticilerin resmi olarak dahil olduğu pek rastlanır bir durum değildir. Galaxy S4 lasnmanı sonrası HTC ve Samsung arasında Twitter üzerinden laf atmalar başlamıştı. Görünüşe bakılırsa her iki taraf için bu durum yeterli olmamış ve ikili Twitter üzerinden yine sataştı.

HTC One’ın 2013’ün en iyi telefonu seçilmesini Twitter üzerinden kutlayan HTC’ye, Samsung’un cevabı gecikmedi ve söz konusu etkinlikte kendilerinin de üç ödül aldıklarını hatırlattı. HTC’nin bu duruma cevabı daha sert oldu: “HTC One’ı kötülemek için öğrencilere para verdiniz ve sahte değerlendirmelerde bulundunuz.”

LG ise ikilinin tutumuyla dalga geçer bir tweet attı. Güney Koreli üretici, enteresan kişiliği ile bilinen İngiliz yönetmen Michael Winner’ın ağzından “Sakin olun canlarım! Sadece bir telefon!” tweet’ini attı.

1370757758_adsiz.png
Yorumlar
Misafir
Suc adminlerde, yayinlamayin abi yorumlarini
Cevapla
emre
bu kim yahu gakkos mudur godos mudur nedir bu?
Cevapla
Özgür Gakko
Gakkodan DUYURU ; GAKKO derki yorumlarımı kayle alıp okumayın sevmiyorsanız ayrıca hakaret etmeyin keza.. Bu sizi son kayle alıp cvp yazmam olacak.. Gakko hangi markayı seçeceğini kimseye sormaz herkes ÖZGÜR.
Cevapla
Misafir
gakko, asıl sorun sensin! Bunu anla artık...
Cevapla
Hasan
Burak Bey çok Teşekkürler inanin burda hir sürü insan a gina getirdi her habere saçma yorum yazmasi sony den başkasını lekelemesi sacma yorumlari size tesekkur etmek istedim allah razı olsun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.