Mobil

Sakin olun canlarım! Sadece bir telefon!

Samsung ve HTC arasında yaşanan Twitter krizine LG'den sağduyulu yaklaşım.

Sakin olun canlarım! Sadece bir telefon!

Sosyal medya ya da forum sitelerinden kullanıcıların akıllı telefonlar hakkında yaptıkları yorumlara fazlasıyla rastlarız ancak bu tartışmaya üreticilerin resmi olarak dahil olduğu pek rastlanır bir durum değildir. Galaxy S4 lasnmanı sonrası HTC ve Samsung arasında Twitter üzerinden laf atmalar başlamıştı. Görünüşe bakılırsa her iki taraf için bu durum yeterli olmamış ve ikili Twitter üzerinden yine sataştı.

HTC One’ın 2013’ün en iyi telefonu seçilmesini Twitter üzerinden kutlayan HTC’ye, Samsung’un cevabı gecikmedi ve söz konusu etkinlikte kendilerinin de üç ödül aldıklarını hatırlattı. HTC’nin bu duruma cevabı daha sert oldu: “HTC One’ı kötülemek için öğrencilere para verdiniz ve sahte değerlendirmelerde bulundunuz.”

LG ise ikilinin tutumuyla dalga geçer bir tweet attı. Güney Koreli üretici, enteresan kişiliği ile bilinen İngiliz yönetmen Michael Winner’ın ağzından “Sakin olun canlarım! Sadece bir telefon!” tweet’ini attı.

1370757758_adsiz.png
Yorumlar
Misafir
Suc adminlerde, yayinlamayin abi yorumlarini
Cevapla
emre
bu kim yahu gakkos mudur godos mudur nedir bu?
Cevapla
Özgür Gakko
Gakkodan DUYURU ; GAKKO derki yorumlarımı kayle alıp okumayın sevmiyorsanız ayrıca hakaret etmeyin keza.. Bu sizi son kayle alıp cvp yazmam olacak.. Gakko hangi markayı seçeceğini kimseye sormaz herkes ÖZGÜR.
Cevapla
☆G@kko☆
Burak bey birden fazla Gakko türemiş ben vallahi uzun zamandır şive ile yazmıyorum millet Gakkoyu çekemiyor..Evet teknoloji bilgime güveniyorum sizlerden beklentim sahte Gakkoları dikkate almayın siz zaten bilirsiniz gerçek Gakko yorumlarını asla bu siteyi kirletmeyi düşünmüyorum vallahi keza BU SİTE EN FAZLA ZİYARET ETTİĞİM VE SEVDİĞİM SİTE.. Saygılarımla Gakko
Cevapla
MUSTAFA
koreli yetkili iyi de etmiş,bazen gerçekten kendimizi kaptırıyor ve herkezin kendine göre sevdiği telefonu yerden yere çalıyoruz,bu da karşımızdakine yapılan bir haksızlık değilmi arkadaşlar...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.