Mobil

Sakin olun canlarım! Sadece bir telefon!

Samsung ve HTC arasında yaşanan Twitter krizine LG'den sağduyulu yaklaşım.

Sosyal medya ya da forum sitelerinden kullanıcıların akıllı telefonlar hakkında yaptıkları yorumlara fazlasıyla rastlarız ancak bu tartışmaya üreticilerin resmi olarak dahil olduğu pek rastlanır bir durum değildir. Galaxy S4 lasnmanı sonrası HTC ve Samsung arasında Twitter üzerinden laf atmalar başlamıştı. Görünüşe bakılırsa her iki taraf için bu durum yeterli olmamış ve ikili Twitter üzerinden yine sataştı.

HTC One’ın 2013’ün en iyi telefonu seçilmesini Twitter üzerinden kutlayan HTC’ye, Samsung’un cevabı gecikmedi ve söz konusu etkinlikte kendilerinin de üç ödül aldıklarını hatırlattı. HTC’nin bu duruma cevabı daha sert oldu: “HTC One’ı kötülemek için öğrencilere para verdiniz ve sahte değerlendirmelerde bulundunuz.”

LG ise ikilinin tutumuyla dalga geçer bir tweet attı. Güney Koreli üretici, enteresan kişiliği ile bilinen İngiliz yönetmen Michael Winner’ın ağzından “Sakin olun canlarım! Sadece bir telefon!” tweet’ini attı.

1370757758_adsiz.png
Yorumlar
Misafir
Suc adminlerde, yayinlamayin abi yorumlarini
Cevapla
emre
bu kim yahu gakkos mudur godos mudur nedir bu?
Cevapla
Özgür Gakko
Gakkodan DUYURU ; GAKKO derki yorumlarımı kayle alıp okumayın sevmiyorsanız ayrıca hakaret etmeyin keza.. Bu sizi son kayle alıp cvp yazmam olacak.. Gakko hangi markayı seçeceğini kimseye sormaz herkes ÖZGÜR.
Cevapla
Burak Kaya
Merhaba Gakko, Neden her haberin altına yorum yazmak gibi bir zorunluluk içerisindesin? Gakko'nun bu durumu bir ya da iki defa yazması sorun olmaz ancak evet dediğin gibi her defasında yazması sorundur ve forumu kirletmekten başka birşey yapmıyor. Eğer teknoloji bilgine güveniyorsan site yönetimi ile iletişime geç ve yazılar oluştur. Bir diğer husus ise size daha önce de söyledim benim haberlerimde konuyla alakasız yorumlarınızı ve şive kullanarak yaptığınız alaylı yorumları yayınlamayacağım. Sitedeki tüm arkadaşların yorum onaylama yetkisi olduğu için benim haberlerimde belirttiğim şekilde bir yorumuna rastlarsam yine sileceğim. saygılar..
Cevapla
MUSTAFA
koreli yetkili iyi de etmiş,bazen gerçekten kendimizi kaptırıyor ve herkezin kendine göre sevdiği telefonu yerden yere çalıyoruz,bu da karşımızdakine yapılan bir haksızlık değilmi arkadaşlar...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.