Samsnug Galaxy S22 FE bekleyenlere üzücü haber!

Samsung Galaxy S22 FE bekleyenlere üzücü haber Samsung tarafından geldi. Fakat serinin yeni modelleri için umut verici bilgiler sızdırıldı. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsnug Galaxy S22 FE bekleyenlere üzücü haber!

Samsung'un S serisi modelleri, amiral gemisi akıllı telefonlar olarak karşımıza çıkıyor. İlk olarak 2020 yılının Şubat ayında Samsung'un Galaxy S20 serisinin tanıtıldığını belirtelim. Daha sonrasında yıl sonuna doğru Samsung, Galaxy S20 serisine bir yenisini daha ekledi. Hayranlarının yorumlarının da baz alındığı FE sürümü Fan Edition olarak karşımıza çıkıyor. S20 serisinde kullanıcıların en çok istediği özelliklerin ve tasarım detaylarının kullanıldığı FE modeli, serinin diğer modellerine göre biraz daha uygun fiyattan alıcılarını buldu.

Bu yüzden uygun fiyata amiral gemisi modeli almak isteyen kullanıcılar, genellikle FE modellerini tercih etmeye başlamışlardı. S21 serisinde de FE modeli, çip sıkıntısından dolayı sorunlar yaşasa da piyasaya sürülmüştü. Söz konusu modelin de yine ilgi gören akıllı telefonlar da yine ilgi gören akıllı telefon modelleri arasında yer alıyordu. Fakat S22 serisinde beklenen FE modeli gelmeyebilir. İşte ayrıntılar.

Samsnug Galaxy S22 FE bekleyenlere üzücü haber!

Güvenilir kaynaklara göre Galaxy S22 Ultra modeline yaşanan talep patlamasından dolayı çip sıkıntısı yaşanıyor. Bu yüzden Galaxy S22 serisine ait FE modeli, bu yıl gelmeyebilir. Geçtiğimiz yıl S21 serisinde de çip sıkıntılarından dolayı benzer bir durum yaşanmıştı. Fakat Samsung, gecikmeli de olsa S22 FE modelini piyasaya sürmüştü. Ne yazık ki S22 FE modelinin piyasaya sürülmesine biraz daha imkansız gözüyle bakılıyor.

Galaxy S22 FE

Fakat yine de iyi haberler mevcut. İddialara göre Galaxy S23 serisinin FE sürümünün gelmesi daha olası. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.