Samsung Galaxy Z Fold 4 yenilenen tasarımı ile ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Z Fold 4 modelinin görselleri sızdırıldı. İşte ülkemizde de satışa sunulacak, uzun süredir beklenen katlanabilir ekranlı modelin tasarım detayları.

Samsung Galaxy Z Fold 4 yenilenen tasarımı ile ortaya çıktı!

Katlanabilir ekranlı akıllı telefonlara olan ilgi artmış durumda. Samsung ise piyasaya sürdüğü Galaxy Z Fold ve Z Flip serisi modelleri ile ilgi odağı haline gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Z Fold ve Z Flip serisine ilişkin birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Fakat Z Fold serisinin tasarım detaylarına ilişkin net bir detay bulunmuyordu. Sonunda uzun süredir hakkında sızıntılara şahit olduğumuz Galaxy Z Fold 4 modelinin tasarım görselleri sızdırıldı. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Z Fold 4 yenilenen tasarımı ile ortaya çıktı!

İlk olarak sızdırılan görseli incelediğimizde, serinin önceki modellerine benzer bir tasarım anlayışının hakim olduğunu görmekteyiz. Yani Z Fold 3'e göre biraz daha iyileştirilmiş bir tasarım çizgisi bizleri karşılıyor. Biraz daha ince çerçeve ve daha az kat izi ile karşımıza çıkacak olan modelin, daha çok teknik özellik tarafında kullanıcıları heyecanlandırdığını belirtelim.

Z Fold 4

Ayrıca söz konusu modelin 3 farklı renk seçeneği ile bizleri karşılayacağını görüyoruz. Tabii ki önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked etkinliği ile birlikte söz konusu modelin, ilerleyen tarihlerde daha fazla renk seçeneğine sahip olup olmayacağına dair yeni detaylar ortaya çıkacaktır.

Teknik tarafa baktığımızda Qualcomm imzalı Snapdragon 8+ Gen 1 yongası ile bizleri karşılayacak olan modelin, piyasadaki en güçlü katlanır akıllı telefonlar arasında yer alması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.