Samsung 2 modelinin fiyatında büyük indirim yapacak! Sakın acele etmeyin!

Akıllı telefon pazarındaki lider isimlerden biri olan Samsung 2 modelinin fiyatında önemli bir indirime gitmeyi planlıyor. İşte detaylar.

Samsung 2 modelinin fiyatında büyük indirim yapacak! Sakın acele etmeyin!

Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Samsung yakında yeni katlanabilir ekranlı modellerini tanıtacak. Samsung'un bu tanıtımla birlikte katlanabilir ekranlı telefon pazarındaki hakimiyetini pekiştirmesi bekleniyor.

Çünkü yeni gelecek olan Z Fold 3 ve Z Flip 3 selefi cihazlara göre hayli uygun etiketlere sahip olacaklar.

Z Fold 2 1999 dolar gibi hayli yüksek bir etiketle satışa sunulmuştu. Telefonun fiyatı sonradan 1799 dolara kadar düşmüştü. Yeni tanıtılacak olan Z Fold 3'ün fiyatı ise yalnızca 1599 dolar olacak. Yani selefinden çok daha ucuz. Peki bu durumda Z Fold 2'nin fiyatı nasıl değişiklik gösterecek.

Samsung 2 modelinin fiyatında büyük indirim yapacak! Sakın acele etmeyin!

Hemen belirtelim, sızdırılan raporlara göre Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 çıktıktan sonra Z Fold 2 ve Z Flip 2'nin fiyatında büyük bir indirim planlıyor. Bu indirim sonrasında Z Fold 2 fiyatının 1299 dolara kadar inmesi bekleniyor.

Ufak bir hatırlatmada bulunalım. Z Fold 2 ülkemizde 20 bin TL fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu. Şimdilerde telefonun fiyatı yaklaşık olarak 16.500 TL civarlarında.

Dolayısıyla söz konusu bu indirimin ardından Galaxy Z Fold 2 fiyatı ülkemizde de gerileyecektir. Elbette döviz kurları şu anda yükseliş trendinde olduğu için bu indirimin ülkemizdeki fiyatlara nasıl yansıyacağını kestirmek biraz güç.