Mobil

Samsung bu nasıl telefon? Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı!

Samsung ilginç özellikleriyle dikkati çeken Galaxy S20 Tactical Edition modelini tanıttı. Bu telefon herkese satılmayacak!

Samsung bu nasıl telefon? Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı!

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden biri olan Samsung model yelpazesine ilginç bir telefon daha ekledi. Galaxy S20 Tactical Edition. Aslında telefona dışarıdan baktığınızda normal bir S20’den farkı yok. Lakin kılıfını taktığınızda ve özelliklerine göz attığınızda pek de normal bir telefon olmadığını direkt olarak anlayabiliyorsunuz.

Samsung bu nasıl telefon? Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı! - Resim : 1

Samsung bu nasıl telefon? Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı!

Güney Koreli şirket bu telefonu federal hükümet ve savunma bakanlığındaki personelin ihtiyaçlarına göre tasarladığını belirtiyor. DualDAR mimarisi ile desteklenen telefonda son derece özelleştirilmiş bir yazılım mevcut. Bu yazılım iki dereceli şifreleme katmanı sunuyor ve telefondaki veriler dış tehditlere karşı korunma altına alınıyor.

Samsung bu nasıl telefon? Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı! - Resim : 2

Telefonun teknik özellikleri genel itibariyle normal bir S20 5G modeliyle aynı. Bunlara ek olarak Galaxy S20 Tactical Edition versiyonunda gece görüş modu ve uçak modundan çok daha kapsamlı olan gizli mod mevcut.

Samsung yeni S20 modelini yılın üçüncü çeyreğinde satışa sunmayı planlıyor. Elbette bu telefon öyle her telefoncuda bulunmayacak. BT kanalları vasıtasıyla satışa çıkacak olan modelin fiyatı da henüz netleşmiş değil. Lakin genel kanı normal bir S20’den çok daha pahalı olacağı yönünde.

Samsung bu nasıl telefon? Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı! - Resim : 3

Zaten telefonun dış görünüşüne baktığımızda da bunu anlayabiliyoruz. Bakalım Samsung’un güvenlik odaklı yeni modeli hangi ülkelerin birimleri tarafından tercih edilecek. Bunu yakında göreceğiz.

Yorumlar
Mero
ŞAMPİYON GALATASARAY
Cevapla
Sinan soydaş
En son çıkan telefonu almak biz türklere has bişey yıllarca samsung s serisinin bütün telefonlarını aldım s8 e kadar s8 ekranı çizilince bıraktım artık huawei alıyorum fakat onlarda diğerleri gibi işi çözdü bazı kişilerin telefonun özelliklerinden önce fiyatına baktığı gerçeği. Ve bunu alanların çoğu maaşlı çalışan kişiler kredi çekip alıyorlar maalesef. Savurganlıktan başka bişey değil bu.
Cevapla
sinifsiz gelecek, skanberk
içinde google temelli gömülü herhangi birşey var ise yazılımsal ve güvenlik olarak olarak çöptür. içinde google olmayan cihazlar geri gelmeli. para denilen kağıt parçası ilkel araç ve onun uluslararası değerini belirleyen ortaçağcıların olmadığı bir dünya istiyoruz. her insan dünyayı gezebilmeli. her canlı yaşadığı doğadan, yeşilden, ağaçlardan, kırlardan mahrum edilmemeli. insan, dünyayı talan etmemeli. dünya beton ve asfalt yığını haline gelmemeli. buna dur diyeceğiz.
Cevapla
lokomotif
belgrad ta mı yaşıyorsunuz ?
NoName
Normal s20 ye kılıf takmışlar o kadr
Cevapla
Şevki
Aynen. Sadece plastik kılıfı satsalar olurmuş.
Mehmet gencay
Bir insan 2 veya 6 aylik gelirini telefona nasıl yatırıyor anlamıyorum amerikan bir işçi 1 aylik geliri ile 6 telefon alıyor
Cevapla
Yasin kac
Belliki 10 yaşındasın artistlik yapiyorsun adam haklı
Bosyapma aq
Sende bş maaşın ile 2ğ tane 33 10 alırsın
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.