Güncel

OnePlus da Türkiye faaliyetlerine başladı (mı)!

Akıllı telefon dünyasının üst düzey modelleriyle bilinen markası OenPlus, Türkiye pazarındaki faaliyetlerine başladı.

OnePlus da Türkiye faaliyetlerine başladı (mı)!

Uzun zamandır Türkiye pazarına gireceği konuşulan Çin merkezli bir marka daha faaliyetlerine başladı. OPPO ve realme ile beraber aynı gruba bağlı olan OnePlus'ın Türkiye pazarındaki faaliyetleri başlamış gibi görünüyor. Zira bir e-ticaret sitesinde ortaya çıkan iki farklı model böyle düşünmemize neden oldu.

OnePlus da Türkiye faaliyetlerine başladı (mı)!

Hepsiburada üzerinde ortaya çıkan OnePlus 7T ve ONePlus 7T Pro modellerinin önemli bir farkı bulunuyor: OnePlus Türkiye Garantili ibaresi ile satışa sunulmaları. Bugüne kadar ülkemizde bu modeller satılıyordu. Fakat bu ürünler 'İthalatçı Garantisi' ibaresi ile satılıyor ve markanın kendi garantisi bulunmuyordu.

OnePlus da Türkiye faaliyetlerine başladı (mı)! - Resim : 1

Her ne kadar konuyla ilgili resmi bir açıklama olmasa da ortaya çıkan bu durum akıllara 'OnePlus Türkiye'de faaliyetlere başladı mı' sorusunu getiriyor. Konuyla ilgili olarak araştırmalarımızın devam ettiğini belirtelim. Resmi bir açıklama geldiği takdirde yine sayfalarımızda yayınlayacağız.

Yorumlar
Rafo
One Plus telefonu anlatmak mümkün değil kullanıp yaşamak gerekir ancak farkı göreceksiniz tabi ki ekonomik nedenlerden değerlendirme yaparsanız karşılaştırması iPhone, Samsung ve mi 10 serisi olmalı
Cevapla
Gamer
Bu gecen sene 4000 5000 tl di sıfır ı bu fiyattan zor satar burda s20 varken ne urasacam 8000 e s20 var
Cevapla
Opdima
Zaten OnePlus da sen uğraş diye yalvarıyordu.
DeDe
Gelse ne yazar, bu fiyata kim alır. *Kaldırmaya devam edin bu çinli şirketlerin...
Cevapla
Tebrikler
Oneplus bile yazamamışsınız. Hayatımda gördüğüm en boş haber. Bir de son cümlenizi "Resmi bir açıklama gelirse, onu da click bait yaparak paylaşırız." Şeklinde düzeltirseniz sitenize yakışır bir düzeltme olacaktır.
Cevapla
Mbaladag
Neden Türkçe terimler kullanmak yerine ingilizce
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.