Mobil

Samsung' dan iki yeni Galaxy modeli!

Samsung, Galaxy serisi akıllı telefonlarına iki yeni üye daha ekliyor.


Samsung, Galaxy S II ile ulaştığı başarıyı devam ettirmek için iki yeni Galaxy S II modeli daha çıkaracağını duyurdu. Galaxy serisine katılacak bu iki üyenin isimleri ise Galaxy S II HD LTE ve Galaxy S II LTE olarak belirlenmiş.

1317472494_galaxys2hdlte.jpg

Samsung, Kore' de yaptığı açıklamada yeni çıkacak bu iki model hakkında azda olsa bilgi vermeyi ihmal etmedi. Galaxy S II HD LTE' nin bazı özellikleri şöyle; 4.65 inç 1280 x 720 çözünürlüğe sahip OLED ekran, OLED ekranda inç başına düşen piksel sayısı 316, 16 GB veri doplama alanı, 8 MP kamera, 1080p video kayıt özelliği bulunuyor. Inç başına düşen piksel sayısının 316 olması, Galaxy S II HD LTE' yi en yüksek piksel yoğunluğuna sahip akıllı telefon olmasını sağlıyor.

Diğer tanıtılan model Galaxy S II LTE' nin özellikleri ise, HD LTE ile ekran boyutu hariç herşeyi aynı. LTE' nin ekranı 4.5 inç ve 480 x 800 çözünürlüğe sahip.

Yeni modellerin fiyatının ne olacağı konusunda ise herhangi bir bilgi verilmedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.