Mobil

Samsung fasulye gibi kulaklık yaptı! İşte Galaxy Buds Bean!

Teknoloji sektörünün öncü isimlerinden Samsung fasulye şeklindeki kulaklıklarıyla dikkat çekecek! İşte Galaxy Buds Bean hakkındaki ilk detaylar.

Samsung fasulye gibi kulaklık yaptı! İşte Galaxy Buds Bean!

Kablosuz kulaklık pazarında Galaxy Buds serisi ile boy gösteren Samsung bu aileye yeni bir üyeyi daha dahil etmeyi planlıyor. Sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan Roland Quandt, Güney Koreli teknoloji devinin hali hazırda Galaxy Buds Bean modeli üzerinde çalıştığını açıkladı.

Samsung fasulye gibi kulaklık yaptı! İşte Galaxy Buds Bean!

Galaxy Buds Bean için ilk görseller de sızdırıldı. Kulaklık isminin hakkını tamamıyla veriyor diyebiliriz. Yeni Galaxy Buds modeli gerçekten de şekliyle bir fasulyeyi andırıyor.

2.8 cm uzunluğundaki kulaklığın en küçük kulaklara bile rahatlıkla uyum sağlayacak şekilde geliştirildiği de sızdırılan bilgiler arasında.

Şimdilik yeni Buds modelinin teknik özelliklerine dair çok fazla detay sızdırılmış değil. Samsung’un yeni kablosuz kulaklık modelini bu yılın ikinci yarısında gerçekleşecek olan Galaxy Note 20 etkinliği sırasında su yüzüne çıkarması bekleniyor.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Galaxy Buds serisinin en güncel modeli olan Galaxy Buds Plus, S20 modelleriyle eş zamanlı olarak tanıtılmıştı.

Görünen o ki Buds Bean selefi modellere oranla hayli farklı bir tasarıma sahip olacak. Samsung’un Bean ile birlikte aktif gürültü engelleme özelliğini getirip, getirmeyeceği ise henüz belli değil. Lakin 2020’nin sonlarına doğru çıkacak bir kulaklıkta gürültü engelleme özelliğinin bulunmaması da biraz absürt kaçabilir.

Yorumlar
Bilmem
adı zaten fasulye .d
Cevapla
Kerem
Bunu pamuğun altına koyup biraz sularsanız daha fazla buds elde edebiliriz
Cevapla
Teklonoji sevdalisi
Bu kulaklığın bu şekilde olmasının sebebi kulakiçi kulaklıklar kulak sağlığına zararlı çünkü kulağın içi havasız ve nemli bir ortama dönüştürüyor ve mikroplar çoğalıyor.bu nedenle samsung gine kablosuz ama kulak içi olmayan bir kulaklık çıkarmaya karar verdi. Fasulya benzemesi kulak şeklinden dolayı
Cevapla
aleyna baba
gelelim fasülyenin faydalarına... apple/airpods varken yanından geçmeyin bu fasülyenin arkadaşlar...
Cevapla
Lan Kasa Da Papel Yok
Nasıl bi Stochom sendromu dur bu ya Rab :)
sema
samsung bu işe girdiğinde sen daha fasülyeydin aleyna...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.