Mobil

Samsung Galaxy 20 FE ekran sorunu ile gündemde

Samsung Galaxy S20 FE, şu günlerde bir ekran sorunu ile gündeme geldi. İşte detaylar!

Samsung Galaxy 20 FE ekran sorunu ile gündemde

Akıllı telefon pazarının en önemli aktörlerinden birisi olan Samsung, üst segmente hitap eden Galaxy S20 FE isimli modelini piyasaya sürmüştü. Cihazdan beklentisi yüksek olan Güney Kore merkezli teknoloji devinin başı ise şu günlerde ekran sorunu ile belada diyebiliriz. Kullanıcılardan gelen şikayetlere göre Galaxy S20 FE ekranı, zaman zaman çeşitli hatalara sahne oluyor. Bu geri bildirimlerin ardından bir güncelleme yayınlayan şirket, problemi tam anlamıyla çözememiş gibi gözüküyor.

Samsung Galaxy 20 FE ekran sorunu ile gündemde - Resim : 1

Samsung Galaxy 20 FE ekran sorunu ile gündemde

Peki ama kullanıcıların şikayet ettiği bu durum ne? Gelen bilgilere göre Galaxy S20 FE ekranına kaydırma veya yakınlaştırma yapıldığında, ekran kendi kendine farklı yerlere tıklıyor. Bu da söz konusu telefonun sahipleri için ciddi manada can sıkan bir durum. Samsung ise bu gelişmelerin ardından bir güncelleme yayınladı ancak bu sadece sorunun daha az yaşanması ile sonuçlandı. Gelen haberlere göre problem hala ara ara da olsa gerçekleşiyor.

Kimileri ise söz konusu hatanın yazılım ile çözülemeyeceğini, donanımsal olduğunu ifade ediyor. Galaxy S20 FE ekran sorunu yazılımsal mı yoksa donanımsal mıdır bilinmez ancak bu kadar para verilerek alınan bir ürünün de ekranının hatalı olmasını kimse istemez. Samsung sorunu nasıl çözecek veya çözebilecek mi bunu bekleyip göreceğiz. Bu konuda gelişmeler oldukça da sizleri bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.

Yorumlar
Teknolojiokucu Hamko
o kadar para ver birde ekran sorunuyla uğraş!!
Cevapla
Aly baba
"çözememiş gibi gözüküyor." varsayımlardan herkes yapabilir bunu. her markaya yapar. insanın gözü görsel istiyor. nasıl bir sorun diye.
Cevapla
Murat
Samsung telefon mu beya Huawei Candırr
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.