Mobil

Samsung Galaxy A90 kamerası ile büyüleyecek!

İlerleyen günlerde tanıtılması beklenen Galaxy A90 kamerası ile dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor. İşte detaylar!

Samsung Galaxy A90 kamerası ile büyüleyecek!

MWC 2019 kapsamında birçok ürünü bizlerin beğenisine sunan Samsung'un anlaşılan başka planları da var. İlerleyen günlerde tanıtılması beklenen Galaxy A90 kamerası ile dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor. Bunun için neden MWC etkinliği seçilmedi bilmiyoruz ancak diğer ürünlere gölge düşürmemek amacıyla firma böyle bir yol izlemiş olabilir.

Samsung Galaxy A90 kamerası ile büyüleyecek!

Gelelim telefonumuza. İddia edilen bilgilere göre Galaxy A90'un kamerası hem dönebilecek hem de gizlenebilecek. Katlanabilir telefonların ortaya çıkması ile yeni bir boyut kazanan mobil dünyaya taze bir kan daha ekleniyor. 

Samsung Galaxy A90'un kamerası açılıp kapanan mekanizmasının yanı sıra aynı zamanda arkaya ve öne dönebilen bir sisteme sahip olacak. Böylelikle 360 derecelik bir fotoğraf deneyimi A90 ile beraber bizlere sunulmuş olacak. Nex S, Find X, Mi Mix 3 gibi modellerde de görülen bu mekanizma, artık biraz daha sıradışı hale getirilmiş olacak A90 ile.

Peki bu teknoloji ne kadar topluma hitap ediyor? Tutar mı? Açıkçası zamanında OPPO,  N1 modeli ile hem dönebilen hem de gizlenebilen bir kamera modülü bizlerin beğenisine sunmuştu ancak toplum tarafından bu cihaz pek sevilmedi ve satmadı. Belki işler Samsung gibi dev bir teknoloji firmasıyla değişebilir, bilmiyoruz.

Henüz cihaz hakkında ortaya çıkan tek detay bundan ibaret. İlerleyen günler cihaz hakkında daha fazla detay elimize ulaştığında sizleri buradan bilgilendirmeye devam edeceğiz. Peki ya siz bu kamera teknolojisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Alır mıydınız böyle bir teknolojiye sahip telefonu?

Yorumlar
Sezai
Bu neya Samsung A N J 9 10 20 30 40 50 90 Yani üşenmeseler mö. Ki harflerle ürün çıkartaçaklar bu modellerin alıcısı vardır illaki ama değermi değmezmi Samsung dan daha iyi bilmemiz mümkünmü hayır.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.