Mobil

Samsung Galaxy Buds Plus göründü

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklığa ait olduğu iddia edilen render görüntüleri internete düştü.

Samsung Galaxy Buds Plus göründü

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni kablosuz kulaklığı ile ilgili çalışmalara devam ediyor. henüz resmi bir açıklama olmasa da markanın yeni kablosuz kulaklık modeli Samsung Galaxy Buds Plus'a ait olduğu iddia edilen görüntüler internete düştü.

Samsung Galaxy Buds Plus göründü

Markanın geçen yıl tanıttığı kablosuz kulaklık modelinin güncellenmiş sürümü olması beklenen Samsung Galaxy Buds Plus'ın Samsung'un Şubat ayında düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Yeni kulaklığa ait olduğu düşünülen görseller de internete düştü. Resmi olmayan ve 91Mobiles sitesinin tasarladığı imajlara göre kulaklığın tasarımında önceki modele göre farkılılık bulunmuyor. En önemli fark ise gök mavisi renk seçeneğinin gelmiş olması. Daha önce kulaklık sadece siyah ve beyaz renk seçeneği ile geliyordu.

Öte yandan sızan diğer fotoğraflardan anlaşıldığına göre şarj kutusunda kablosuz şarj özelliği de bulunabilir. Daha önceki modelde de bu tarz bir özellik bulunuyordu. Resmi olmayan bilgilere göre yeni nesil kulaklıkta gürültü engelleme özelliği de bulunacak. Yeni modelin önümüzdeki ay resmileşmesi bekleniyor.

Yorumlar
Melih
"Öte yandan sızan diğer fotoğraflardan anlaşıldığına göre şarj kutusunda kablosuz şarj özelliği de bulunabilir. Daha önceki modelde bu tarz bir özellik bulunmuyordu." Bulunuyordu olacaktı sanırım Galaxy buds kulaklığın şarj kutusunda kablosuz şarj var.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.