Mobil

WhatsApp'ta reklam dönemi başlıyor

Bugüne kadar ücretsiz olarak kullanılabilen ve Facebook'un sahibi olduğu WhatsApp'ta reklam dönemi başlıyor.

WhatsApp'ta reklam dönemi başlıyor

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp da artık reklam göstermeye başlıyor. Facebook'un sahibi olduğu uygulama artık Durum bölümünde reklam göstermeye başlayacak.

WhatsApp'ta reklam dönemi başlıyor

Önümüzedki günlerde gelmesi beklenen yeni bir güncelleme ile hayata geçirilmesi beklenen reklam gösteriminin kullanıcıların canını sıkacağı bir gerçek. Ancak durum gibi çok kullanılmayan ya da her zaman bakılmasına gerek olmayan bir yerde reklam çıkması biraz da olsa yürekleri ferahlatıyor.

Dünya çapında 1.5 milyar kişi tarafından kullanılan en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'un bu hamlesi kullanıcıları memnun etmese de reklam verenleri ve şirketleri sevindirdi.

Reklamların ne zaman gösterilmeye başlanacağı bilinmiyor. Ayrıca ülkemizde de bu özelliğin hayata geçip geçmeyeceği şimdilik belli değil.

Yorumlar
Kerem Alp
Facebook kendi kuyusunu kazıyor. Yakın zamanda herkes alternatif uygulamalara geçecek.
Cevapla
Ömer
Telegram kullanıyorum süper ötesi tek eksiği görüntülü konuşma oda eklenirse on Numara olur
Cevapla
FERİD
TELEGRAM EN İYİSİDİR
yakup
watsapp reklam yapmaya devam etsin müşteri kaybeder millet alternatife geçer
Cevapla
şerafettin sandıklı
watsapp yakında bu kibie ile kendi başını yiyecek millet alternatiflere geçiyor bip bile son 1 yılda aktif 8 milyon kullanıcıya ulaşmış kii bip e gelene kadar bir sürü alternatif war. ben de kaldırırım bu reklam işi gerçek olursa.
Cevapla
Teknoman
Telegrami yukledim. Whatsapp vazgecilmez degil!
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.