Samsung Galaxy F52 fiyatı sızdırıldı! Garibanın yüzü yine gülmedi

Samsung'un orta segment telefon serilerinden birisi olan F serisinin yeni telefonu Samsung Galaxy F52'nin fiyatı sızdırıldı, garibanın yüzü yine gülmedi.

Samsung Galaxy F52 fiyatı sızdırıldı! Garibanın yüzü yine gülmedi

Samsung orta segment telefon pazarında büyük oynuyor, bir sürü model çıkartarak kullanıcıların karşısına çıkmaya çalışıyor. Samsung'un orta segmentdeki telefon serilerinden olan F serisinin yeni telefon Galaxy F52'nin fiyatı sızdırıldı, işte karşınızda Samsung Galaxy F52 ve garibanın yüzünü astıran fiyatı.

Çin'in Twitter ve Facebook'u olan Webio'daki bir kullanıcı zaten telefonu deneyimleme fırsatı bulmuş ve diğer kullanıcılar ile bir kaç fotoğraf paylaşmıştı.

Galaxy F52 5G özellikleri:

6.57 inç büyüklüğünde 1080P+ (2160 x 1080 piksel) çözünürlüğünde Amoled LCD ekranlı telefon diğer Galaxy modellerinde olduğu gibi ekranda delikli (ekranın sağ üst tarafında) formda 16MP çözünürlüğünde bir kamera çıkıntısıyla kullanıcıları karşılıyor.

Model numarası SM-E5260 olan cihaz 8GB RAM ve 128GB depolama (sd kart destekli) seçeneği ile geliyor. Google Play Console'de görünen bilgiye göre Galaxy F52, Qualcomm'un orta segment cihazlar için ürettiği oyun odaklı Snapdragon 750G platformundan güç alıyor.

TENAA'dan gelen bilgilere göre arka tarafta 64MP ana kamera başta olmak dörtlü sensör yer alıyor, bu sensörlerin diğer detayları hakkında bilgi yok.

F52 5G'nin antutu sonuçları

Android 11 üzerine One UI 3.1 arayüzünün geçirildiği telefon 4.350mAh batarya ile besleniyor, bataryanın 25W hızlı şarj desteğine sahip olduğunu hatırlatmak gerek.

Kısacası Samsung Galaxy A52 5G ile benzer özelliklere sahip olan F52 5G, fiyat kısmında ise kullanıcılardan 310 dolar talep ediyor, bu da yaklaşık 2500TL (+vergiler) gibi bir fiyata tekabül ediyor. Telefonun ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda henüz ne bir bilgi yok.