Mobil

Samsung Galaxy Flex tavan fiyatı yükselebilir

Ortaya atılan iddialar doğruysa katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Flex telefonun tavan fiyatının 2565 dolara çıkacak.

Samsung Galaxy Flex tavan fiyatı yükselebilir

Kısa süre önce konsept hali kamuoyu ile paylaşılan ve isminin Samsung Galaxy Flex olması beklenen katlanabilir ekranlı telefonun üst donanım paketinin fiyatının 2565 dolara yükleyeceği iddia edildi.

Samsung Galaxy Flex fiyatı yükselebilir

Kapalı iken 4.6 inç bir ekranı bulunan telefonun açıldığında 7.3 inçlik bir tablete dönüşeceği zaten biliyordu. Ancak yeni bir iddia telefonun tavan fiyatının 2565 dolar olacağı bilgisini içeriyor. Giriş seviyesi Galaxy Flex modelinin 1925 dolardan satılacağı iddia edilmişti. Ancak aradaki 640 dolarlık farkın muhtemelen depolama kapasitesinden artışın etkisiyle oluşacağı tahmin ediliyor.

Daha önce telefonla ilgili olarak 1700 -2000 dolar arasında fiyat seçeneklerinin olacağı iddiası da ortaya atılmıştı. Ancak bu bilgilerin tamamı iddia olduğundan şimdilik net bir açıklama ya da resmi bir bilgi yok. Eldeki verilere dayanarak katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Flex telefonun muhtemelen Mart ayında piyasaya sürülebileceğini de söyleyebiliriz.

Öte yandan sadece Samsung değil, Huawei ve LG gibi markalar da katlanabilir ekranlı telefonlar için çalışmalarda bulunuyor.

Yorumlar
sevda..Leyla..Nazlı..
şu an hiç bir telefonda 5G yoktur.. hiç birisinide almayacağız. 5000 liralık telefonu 1000 liraya verseler dahi almayacağız. milletede almayın diyoruz..hiç bir markayı.. çünkü 5G yoktur.. ohhh ya..elinizde patlasın ..hahahaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cevapla
Erkan
Çok güzel
Cevapla
Nazlı..CAVİDAN..nuriye..HÜLYA..nesrin vs..
hiçte güzel değiller..fiyatlarıda TANKER FİYATI GİBİ...sanki FERRARİ ALIYOR MİLLET.. BEĞENDİĞİNİZSE SİZ 2800 DOLAR VERİN ALIN..eRKEN BEY..
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.