Mobil

Samsung Galaxy Fold çıkış tarihi sızdı

İddialar doğruysa katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Fold cep telefonunun piyasaya sürüleceği tarih belli oldu.

Samsung Galaxy Fold çıkış tarihi sızdı

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan ancak ekranında sorun olduğu için piyasaya sürülemeyen katlanabilir cep telefonu Samsung Galaxy Fold'un resmi çıkış tarihinin belli olduğu ileri sürüldü. İddialar gerçekse telefon Temmuz ayında satışa sunulacak.

Samsung Galaxy Fold çıkış tarihi sızdı

Daha önce alınan ön siparişlerde piyasaya çıkış tarihi 31 Mayıs olarak belirlenen telefon, yaşanan sorunlar nedeniyle satışa çıkmamıştı. Ekranı kullanıma bağlı olarak bozulan ve yarısı çalışmaz hale gelen telefonun piyasaya sürüleceği tarih ertelenmişti.

News Tomato sitesinin haberine göre Samsung Galaxy Fold, Temmuz ayında satışa sunulacak. Haberdeki iddiaya göre Samsung, Haziran ayı içinde bir toplantı düzenleyerek ekrandaki sorunu nasıl çözdüğünü açıklayacak. Bu açıklamanın ardından telefon Temmuz ayında satışta olacak.

Türkiye pazarında satışa sunulacağı bilinen telefonun açıklanan tarihte ülkemizde olup olmayacağı şimdilik bilinmiyor. Durum belli olana kadar sizleri telefonun Türikye lansmanında hazırladığımız inceleme videosu ile baş başa bırakalım:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.