Mobil

Samsung Galaxy Mega 2 ile gereçekten Büyük! oynuyor

Samsung'un büyük ekranlı telefon segmentinde son söz söyleyecek gibi duruyor!


Büyük telefonlar bundan 10 yıl evvel utanılan birer ürünken bu gün nasıl olduysa büyük daha iyidir izlenimini telefon sektörü bize empoze etti. Temel anlamda telefon bir görüşme aletiyken internetin yaygınlaşması ve ucuzlaması ile mobil cihazlar ile telefon görüşmesinden çok başka başka işler yapar olduk. 

Konuşmak için küçük bir cihaza ihtiyaç duysakta diğer işler için büyük ekranlı telefonlar artık tek tercihimiz olmakta. Çözünürlük savaşlarının yaşandığı şu ortamda ise telefonların hem ekran boyutlarından hemde çözünürlüklerinden bahsetmek gerekmektedir.

Samsung geçtiğimiz yıl "Mega" serisi altında bir 5,8 inç (I9150), birde 6,3 inç (I9200) 2 farklı telefonu birer ay arayla piyasaya sunmuştu. Bu telefonların satışlarından memnun olan firma ise yeni nesil Mega telefonu ile ismini gerçekten haketmek istiyor.

1401458796_gsmarena001.jpg

7 inç boyutunda Mega 2 isimli bir telefon için Amerikan FCC (Federal Communications Commission) başvuran Samsung yeni telefonunu dün kaydettirdi.  12 Haziranda yapılacak Samsung toplantısında bu ürünün ve tablet serisi ürünlerinde tanıtılacağı bildirilirken bu boyutta telefonlara ihtiyaç olup olmadığını siz değerli okuyucularımızın yorumlarına bırakıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.