Mobil

Samsung Galaxy Note 3 görüntüsü sahte çıktı

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan Galaxy note 3 resmi sahte çıktı.

Samsung Galaxy Note 3 görüntüsü sahte çıktı

Samsung'un son amiral gemisi telefonu Galaxy S4 tanıtıldıktan sonra merakla diğer cihazları Galaxy S4 Mini ve Galaxy Note 3 beklenmeye başlandı. Dünkü haberimizde Galaxy S4 Mini akıllı telefonun gecikeceğini sizlere duyurmuştuk.

Popüler cihazlar çıkmadan bu cihazların görüntülerini sızdıran Evleaks rumuzlu kullanıcı, geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 3'e ait olduğunu iddia ettiği bir resim yayınlamıştı. Bu görüntünün aslında Note 3 değil de Galaxy S4 için geliştirici bir prototip olduğu ortaya çıktı.

1366157591_pl2.jpg

Yani geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 3'e ait olduğu söylenen resim sahte çıktı. Sammobile sitesi bu telefonun tam olarak görüntüsünü ele geçirdi ve Cihazın Galaxy S4'e ait bir geliştirici prototip olduğu bilgisine ulaştı.

Evleaks geçmişte oldukça güvenilir bir kaynak olmuştu ve sızdırdığı görüntüler genelde gerçek çıkıyordu. Ancak kullanıcının son zamanlarda Samsung cihazları ile ilgili sızdırdığı görüntüler hep sahte çıkıyor. Daha öncede Galaxy S4'e ait olduğunu iddia ettiği cihaz görüntüsü sahte çıkmıştı.

Aşağıda Note 3 olduğu iddia edilerek görüntüsü sızdırılan ancak Galaxy S4 geliştirici prototipi olan cihazın resmini görebilirsiniz.

1366437710_s4bb.jpg

Yorumlar
Misafir
köşeli tasarım daha güzel
Cevapla
misafi
samsung akilli telefonlarin krali
Cevapla
Misafir
kullanabilene su andaki cihazlar da mükemmeldir yaniliyor olabilirim :-)
Cevapla
Misafir
keşke s4 bu olsaydı
Cevapla
uğur
note 3 ün çok mükemmel bir cihaz olacağına eminim, Samsung bu işi biliyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.