Mobil

Samsung Galaxy Note 9 Türkiye fiyatı düştü!

Samsung, son amiral gemisi modeli Galaxy Note 9 fiyatında önemli bir indirime gitti. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Samsung Galaxy Note 9 Türkiye fiyatı düştü!

Son bir kaç aydır akıllı telefon fiyatlarının büyük derecede artış söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında satışa sunulan iPhone X, 6099TL’lik fiyatıyla psikolojik eşiği hayli yukarılara çekmişti. Fakat sonrasında ardı ardına gelen zamlar piyasadaki fiyatları alt üst etti. Şu aralar iPhone 8 Plus fiyatı bile 7500 TL seviyesine dayanmış durumda.

Kısacası fiyat etiketleri hayli uç noktalara ulaştı diyebiliriz. Samsung Galaxy Note 9 ilk satışa çıktığı zaman 128 GB depolama ve 6 GB RAM için 6.499 TL, 512 GB depolama ve 8 GB RAM içinse 7.499 TL fiyat etiketiyle satılıyordu.

Samsung Galaxy Note 9 Türkiye fiyatı düştü!

Daha sonra artan kur nedeniyle modelin fiyatı 6.499 TL’den 7.999 TL‘ye, 7.499 TL’den ise 9.299 TL‘ye ulaştı. 

Şimdi ise Note 9 için eski fiyatlara geri dönüldü. Yine Samsung'un internet sitesi üzerinden 128 GB depolama ve 6 GB RAM için 6.499 TL, 512 GB depolama ve 8 GB RAM içinse 7.499 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Fiyatlar yine yüksek olsa da eskiye nazaran daha rahatlatıcı bir seviyede en azından. 

Peki ya siz bu fiyatlandırmalar konusunda ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
yanardağ
baktılarki satılmıyor..önce yükselt sonra fiyatı düşür..kore aklı..milleti salak yerine koyuyorlar.
Cevapla
yanardağ
ana fiyatı 3000 lira..fazla verilmez.ister satsın ister satmasın..öyle telefonlar çıktıkı artık KALEM,e gerek kalmadı..sen söylüyorsun o hem yazıyor hemde başka dile çeviriyor..kalem ile ne yapacaksınız ki.bende 3.5.seneden beri note 4 var..10 defa kalemini kullanmadım..huvei 7 inç telefon çıktı..hemde Gpu sistemi çift korumalı..4000 lira dese alınmaz..3000.lira verip alın hemde oyun özelikli ve soğutmalı..note 9 artık çok pahalı ve tipide hoş değil.frıncı küreği gibi...selamlar
Cevapla
serefli1
fırıncı küreği kahkaha attım🤣😂🤣😂😃
yorumcu
Çok kısa süren ve her mağazanın uygulamadığı bu fiyatları sanki gerçekten düşüş varmış algısı oluşturacak şekilde haber yapmanın ne anlamı var. Gereksiz şeyler.
Cevapla
ipek.serpil..
syn.yorumcu...milleti aldatma sanatı..önce yükselt sonra düşür fiyatı.. samsung ta güvenirliğini kaybetmiştir..aynı apple gibi..apple de cia mı ne ise..vatandaşın bilgilerini veriyormuş..civciiv cia,yaaa..hahahaaa
Tekno
Ünlü bir mağazada 5999 tl değişim kampanyasında var.
Cevapla
misafir
en son 3 sene önce note almıştım. o zamana kadar note serisini takip ediyor ve alıyordum. maaşına oranla fiyat pek etkilemiyordu. şimdi note serisi almama imkan yok..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.