Mobil

Samsung Galaxy Note serisininin biletini kesti

Son günlerdeki söylentilere göre, Samsung Galaxy Note serisi 2021'de yeni modellerle karşımıza çıkmayabilir.

Samsung Galaxy Note serisininin biletini kesti

Son günlerde birkaç kaynaktan Samsung'un 2021'de Galaxy Note serisini kullanımdan kaldıracağını duyduk ve şimdi de sektörden birkaç önemli isim sayesinde bu söylentiler daha da ilgi çekmeye başladı.

Samsung Galaxy Note serisini 2021'de göremeyebiliriz

Max Weibnach'ın verdiği bilgiye göre Samsung'un 2021 amiral gemisi serisi, dört Galaxy S21 cihazı - S21, S21 +, S21 FE ve S21 Ultra - ve üç Galaxy Z cihazı - Z Fold 3, Z Flip 3 ve Z Fold FE'yi içerecek. Bu yedi telefondan üçü S Pen desteğine sahip olacak, Galaxy S21 Ultra da muhtemelen bunlardan biri olacak.

Bu telefonlar kendi başına bir Galaxy Note 21'in olmasını engellemiyor, ancak S Pen desteğinin Note olmayan cihazlara dahil edilmesi bu yöne işaret ediyor. Bir başka kaynak Ice Universe'e göre buna işaret eden diğer bir nokta da, henüz bir Galaxy Note geliştirmesi hakkında herhangi bir bilginin olmaması.

Elbette bu teori için olası bir açıklama da var, hala çok erken. Ancak Fold 2 bu yıl Note 20'den sonra geldi, bu yüzden durumun bu olduğundan şüpheliyiz.

Yorumlar
💎G@kko💎
Samsungun yeni inavasyonlara ihtiyacı vardı zati
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.