Mobil

Samsung Galaxy S 3 iPhone 5'e de mi rakip olacak ?

Samsung Galaxy için iTunes sekronizasyonu geliyor.

Samsung Galaxy S 3 iPhone 5'e de mi rakip olacak ?

Samsung Galaxy S 3 her anlamda iPhone'a rakip oldu. The Easy Phone Sync uygulaması Galaxy telefonu olan herkes için tavsiye ediliyor. Verilerini kaybetme korkusuyla iPhone'dan vazgeçemeyen kullanıcılar bu uygulamadan karlı çıkacak.

Bu uygulama iPhone'dan Android'e iTunes ile müzik,video,resim ve mesajlarınızı aktarmanızı sağlıyor. Ancak bu uygulama sadece Samsung telefonlar için geçerli.

1340526064_itunes-big-76.jpg

Samsung Amerika temsilcisinin yaptığı açıklamalara göre iPhone kullanıcılarının genel olarak iTunes gibi veri yönetimi sağlayan bir sistem olmadığından Android telefon kullanmak istemediklerini bildikleri ve bunun için yeni uygulama geliştirdikleri belirtildi. Easy Phone Sycn isimli uygulama ile kullanıcıların rahat bir şekilde verilerini Samsung Galaxy telefonlara geçirebileceğini belirtti.

iPhone kullanıcılarının Galaxy S 3'ü tercih etmemesi için bir neden kalmadı diyebiliriz. Bu gelişmeler Galaxy S3'ün Ekim ayında çıkması beklenen iPhone 5'e kafa tutacağı sorusunu akıllara getiriyor.

1340526001_samsunggalaxys3-.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.