Mobil

Samsung Galaxy S III'e süper mod!

Özel ROM geliştiricisi hyperX akıllı telefonlarda video kayıt kalitesini artıran bir mod yayınladı.

Samsung Galaxy S III'e süper mod!

Samsung Galaxy S III 8 megapiksel çözünürlüğü ile nezih optik güzel bir kameraya sahip. Ama kameranın iyi olması çekim ve video için daha iyi görüntü ve çözünürlük istemiyoruz anlamına gelmez tabi ki. İsterseniz bu özelliği daha da kaliteli hale getirebilirsiniz. Özel ROM geliştiricisi hyperX akıllı telefonlarda video kayıt kalitesini artıran bir mod yayınladı.

1339006160_verizon-sgsiii-540x4511.png

Superfine mod kullanılan akıllı telefonlarda 1080p Full HD video kaydı yaparken superfine mod ile bu 30Mbit artıyor ve ayrıca ses için 192 kbit destek bulunuyor. Yüksek modu ile birlikte 24 Mbit ince modu ve 19 Mbit normal moda sahip. Uygulamanın modlara göre kaydetme yeteneği değişiyor. Mesela superfine 19 Mbit modunda 720p çözünürlükte video çekimi sağlar.

Bütün farklı kayıt modu aynı 192 kbit ses kaydı özelliği içerir. Gelecekteki bir güncelleştirme ile saniyede 60 kare yakalama özelliği eklenmesi planlanıyor. Uygulamayı kullanmak için arama sırasında ses ve video kaydetme sırasında çekim modunu seçmeniz için kısa yollar bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.