Mobil

Samsung Galaxy S III'ün ekranındaki önemli yenilik!

Samsung Galaxy S3'ün ekranına dair resmi bilgiler geldi.

Samsung Galaxy S III'ün ekranındaki önemli yenilik!

Samsung'un Android telefonu Galaxy S3, 2012'ye damgasını vurdu. Dünyanın birçok bölgesinde telefon satışa sunulmak üzere merkezlere gönderilmeye başlandı. Meraklıları telefonun bir çok özelliğini bir an önce görmeyi beklerken Galaxy S3'ün ekranına dair resmi bilgiler geldi.

1338459163_s3filipinler.jpg

Corning firması, mobil cihaz üreticilerinin geniş dokunmatik ekranı korumak için tercih ettiği en büyük isimlerden birisi. Şirket Galaxy S3'ün ekranında kullanılan çizilmez dış ekran korumasına dair bilgiler verdi. Yetkililer Samsung'un yeni ürününde Gorilla Glass 2'nin yer aldığını söylediler. Ayrıca çizilmeye karşı dayanıklı Gorilla Glass 2 teknolojisi camların ilk defa Samsung'un yeni akıllı telefonunda kullanıldığını söylediler.

Bu ekran koruma teknolojisi, bir önceki model Gorilla Glass camlardan çok daha dayanıklı ve öncekilere göre %20 daha ince yapıda tasarlanmış. Daha ince olduğu için daha hafif olan ve ışığı daha iyi yansıtan Gorilla Glass 2, dokunmatik ekran hassasiyetinde de büyük etki yapıyor.

1338459017_galaxy-s-3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.