Mobil

Samsung Galaxy S10 ve S10+ yeniden sızdı

Amiral gemisi modeller Samsung Galaxy S10 ve S10+ ile ilgili yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Fotoğraflarda telefonların ön kameraları ve kulaklık çıkışları görülüyor.

Samsung Galaxy S10 ve S10+ yeniden sızdı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un en yeni cep telefonları olan Galaxy S10 Lite (S10E olarak da biliniyor), S10 ve S10+ 20 Şubat 2019 tarihinde ABD'nin San Francisco şehrinde düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak. Telefonların birçok özelliği belli olmasına rağmen sızıntıların ardı arkası kesilmiyor.

Samsung Galaxy S10 ve S10+ yeniden sızdı

Yeni sızan fotoğraflara göre S10 ve S10+ modellerinin ön kameraları net bir şekilde görülüyor. AllAboutSamsung sitesi tarafından paylaşılan fotoğraflarda S10 modelinin tekli ön kamerası tekli ve delik şeklinde olduğu görülürken (ki daha öncede benzer sızıntılar olmuştu), S10+ modelinin ön kamerasının ise dual ve yine delik şeklinde olduğu görülüyor. Her iki telefon modelinin de kamerası ekranın sağ üst köşesine konumlandırılmış. Fotoğraflardan anlaşıldığına göre daha önceki iddiaları destekleyecek şekilde telefonların sonsuz ekran kullandığı görülüyor. Ekranların oldukça ince bir çerçeve ile çevrelendiği de görülüyor.

Samsung Galaxy S10 ve S10+ yeniden sızdı - Resim : 1

Sızan bir diğer fotoğrafta ise telefonların alt kısımları da görülüyor. Burada hoparlör ızgarası, mikrofon deliği, USB Type-C bağlantı yuvası ve 3.5 mm kulaklık çıkışı net bir şekilde görülüyor. Yani Samsung Galaxy S10 ve S10+ modellerinde standart kulaklık çıkışı da bulunacak.

Daha önce ortaya atılan iddialara göre telefonun ekrana gömülü bir parmak izi sensörü bulunacak. Sızan fotoğraflardan biri de arka yüzle ilgili. Arka yüzde görüldüğü üzere her iki telefonda da üçlü kamera modülü bulunuyor. Ayrıca arka yüzde parmak izi okuyucu bulunmaması ekrana gömülü parmak izi sensörü olacağı iddialarını kuvvetlendiriyor. 

Samsung Galaxy S10 ve S10+ yeniden sızdı - Resim : 2

Öte yandan telefonun bir de 5G destekli sürümü de olacağı iddialar arasında yer alıyor. 

Yorumlar
Misafir
En düşük modeli 5 bucuktan başlar bunun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.