Samsung Galaxy S22 ailesi tanıtılıyor!

Samsung Galaxy S22 cep telefonu ailesi 9 Şubat'ta resmi olarak tanıtılıyor. İşte tanıtım ile ilgili detaylar.

Samsung Galaxy S22 ailesi tanıtılıyor!

Merakla beklenen ve birçok özelliği internete düşen Samsung Galaxy S22 ailesinin tanıtımı ile ilgili resmi açıklama geldi. Samsung tarafından Teknolojioku haber merkezine gönderilen davet ile markanın bu yeni modellerini 9 Şubat'ta internet üzerinden düzenleyeceği bir etkinlikle duyuracağı bilgisi verildi.

Şirketin YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak etkinlik Türkiye saati ile 17:00'da başlayacak. Yeni modellerin tanıtılacağı etkinlikte saat ve kulaklık gibi cihazların da duyurulma ihtimali bulunuyor.

Samsung'un basın kuruluşlarına gönderdiği davetiyede The Epic Standart ifadesi yer alıyor. Galaxy Unpacked etkinliği 1 saat sürecek ve bu süre boyunca markanın yeni ürünleri resmi olarak duyurulacak.

Samsung etkinlikle ilgili olarak kısa bir video da yayınladı. Videoda S22 modelleri hakkında bazı ipuçları da bulunuyor. İşte o video:

Bugüne kadar birçok özelliği sızan Samsung Galaxy S22 ailesinde (önceki sürümde olduğu gibi) kalemli bir model olması bekleniyor. Telefonla ilgili bugüne kadar sızan detayları Teknolojioku sayfalarında bulabilirsiniz.