Mobil

Samsung Galaxy S22 serisi için yeni bir güncelleme geliyor!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni serisi Galaxy S22 için yeni bir güncelleme yayınlıyor. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Samsung Galaxy S22 serisi için yeni bir güncelleme geliyor!

Avrupa genelindeki kullanıcılar yeni bir güncelleme yayınlıyor. Android 13 tabanlı üçüncü One UI 5.0 beta yazılımının artık Exynos destekli Samsung Galaxy S22 cihazlarına dağıtıldığını bildiriyor. Aynı güncellemenin bu hafta sonuna kadar diğer pazarlara da gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S22 serisi için yeni bir güncelleme geliyor!

samsung

Güncellemenin kendisi daha çok yazılım sorunlarını ve hataları çözmeye odaklanıyor. Örneğin, yeni güncelleme, klasörleri kapatırken üst üste binen öğelerin yanı sıra ana ekran dönüş animasyonunu da iyileştiriyor. Ayrıca, kilit ekranında birden fazla uygulama çalışırken uygulamalardan normal şekilde çıkabileceksiniz. Güncellemeden önce bu tarz ufak ama can sıkıcı sorunlar vardı. Can sıkıcı Takvim widget'ı şeffaflık hatası da bu güncelleme ile düzeltilecek.

Özellik açısından, yeni bellenim, varsayılan Galeri uygulamasında yeni bir slayt gösterisi tarzı hikaye özelliği sunacak ve duvar kağıdı seçim ekranında küçük bir ince ayar da mevcut olacak. Parmağınızı boş bir alanda tutarak duvar kağıdını doğrudan kilit ekranından değiştirme seçeneği de mevcut. Güney Koreli teknoloji devi son dönemlerde cihazlarına yeni güncellemeler sunma konusunda oldukça hızlı diyebiliriz. Şirket bu kapsamda çalışmalarını hız kesmeden devam edecek. Güncellemeler ile birlikte mevcut hatalar düzeltilerek kullanıcı deneyiminin üst seviyeye taşınması bekleniyor.

Yorumlar
Teke
Ne oldu s22 ultraya buyuk bir kamera guncellemesi gelecekti nezaman geleck bilgisi olan
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.