Mobil

Samsung Galaxy S22 tüm hatlarıyla sızdırıldı!

Samsung Galaxy S22 ailesinin piyasaya sürülmesine hala uzaktayız. Buna rağmen cihazlar hakkında sızıntılar gelmeye başladı.

Samsung Galaxy S22 tüm hatlarıyla sızdırıldı!

Hala Samsung Galaxy S22 serisinden çok uzağız ama şimdiden cihazlar hakkında isimsiz iç kaynaklardan birkaç rapor gelmeye başladı.

Son birkaç gün içinde Samsung Galaxy S22 serisi hakkında bazı raporlar geldi. Daha önceki raporlara göre Samsung Galaxy S22 ve Galaxy S22+ ekranları, S21 ve S21+'dan daha küçük olacaktı. Ancak görünüşe göre Galaxy S22 Ultra, Galaxy S21 Ultra ile aynı ekran boyutunu koruyor. Bugün Güney Koreli bir kaynak bir blog gönderisinde şunları söyledi: "Yalnızca Samsung Galaxy S22 Ultra modelleri cam arka kapak kullanacak. Bildirildiğine göre Arka kapak Galaxy S22 ve S22+ tamamen yeni bir işleme teknolojisi kullanıyor. Her durumda, camdan değil plastikten yapılmış olacak."

Samsung Galaxy S22 ailesi boyutları böyle olacak

Samsung Galaxy S22 tüm hatlarıyla sızdırıldı! - Resim : 1

Şu anda, bu raporun doğruluğu teyit edilemiyor. Bununla birlikte, önceki raporları karşılaştırdığımızda, Samsung'un ikisi arasındaki boşluğu genişletmeye çalıştığı açık. Koreli üreticiler, ultra versiyonu öne çıkarmak istiyor gibi görünüyor. 

Her iki rapor da yaklaşmakta olan amiral gemisi ailesinin ekranlarıyla ilgili ayrıntıları ortaya koyduğunu iddia ediyor ve alıntılanan rakamlar aynı doğrultuda görünüyor. Sızıntı haberlerden birine göre, Galaxy S22 6.06 inç ekrana sahip olacak, S22+ 6.55 inçlik bir panel kullanacak ve Ultra 6.81 inç diyagonalini koruyacak. Diğer söylentiye göre ise telefonların sırasıyla 6.1", 6.5-6.6" ve 6.8" ekrana sahip olması bekleniyor.

Rakamlar, vanilya S22'yi ve Artı boyutlu varyantın 2020 muadillerinden daha küçük ekranlara sahip olacağını gösteriyor. Raporların birbirini tuttuğu başka bir başka nokta da, bir kez daha yalnızca Ultra modelinin LTPO OLED ekranını sunacak olması.

Yorumlar
ondr
Tüm hatlarıyla sızdırıldı dediğiniz bu mu?
Cevapla
Yorduk
LTPO Oled = Dynamic Amoled 2X
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.