Samsung Galaxy S23 serisinin tasarımı bir kez daha sızdırıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un tanıtımını gerçekleştirmek için geri sayıma geçtiği Galaxy S23 serisinin yeni görselleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy S23 serisinin tasarımı bir kez daha sızdırıldı

Akıllı telefon kullanıcıları için oldukça önemli bir aya yaklaşıyoruz. Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kısa süre önce yaptığı açıklamayla birlikte yeni amiral gemisi serisini 1 Şubat 2023 tarihinde resmen tanıtacağını duyurdu. Galaxy Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılacak olan yeni serinin görüntüleri de sızdırılmaya devam ediyor.

Yeni ortaya çıkan görsellere baktığımız zaman, en çok dikkat çeken şey telefonun bugüne kadar paylaşılan sızıntılarla uyumlu olarak 4 ana renkten oluştuğunun anlaşılması. Buna göre siyah, yeşil, pembe ve beyaz olarak tasarlanan Samsung Galaxy S23 serisine daha sonra farklı renklerin eklenmesi de kuvvetle muhtemel.

Samsung Galaxy S23 serisinin tasarımı bir kez daha sızdırıldı - Resim : 1

Samsung Galaxy S23 serisinin tasarımı bir kez daha sızdırıldı

Galaxy S23 serisine ilişkin en çok merak edilen konuların başında ise fiyat skalası geliyor. Özellikle son zamanlarda ortaya atılan iddialarda, Samsung’un Galaxy S23 serisine önemli tutarda zam yapacağı ve bu sayede artan maliyetler karşısında karını koruma yoluna gideceği konuşuluyordu. Ancak eğer söylentiler doğru çıkmaz ve Galaxy S23 serisi Galaxy S22 serisi ile benzer fiyatlardan satışa sunulursa, Galaxy S23’ün fiyatının 799 dolar, Galaxy S23 Plus’ın fiyatının 999 dolar ve Galaxy S23 Ultra’nın fiyatının ise 1199 dolar olacağını söyleyebiliriz.

Son olarak tüm bu belirsizliklerin sona ermesi için yalnızca birkaç gün daha beklememiz gerektiğini ve Galaxy Unpacked etkinliğinin 1 Şubat’ta gerçekleştirileceğini de bir kez daha hatırlatalım.