Mobil
Samsung Galaxy S23 sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı!

Samsung Galaxy S23 sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı!

Samsung Galaxy S23 serisi için uzun süredir geleceği iddia edilen özellik, ne yazık ki gelmeyecek. Fakat söz konusu özelliğin Galaxy S24 modeli ile geleceği iddia ediliyor. İşte ortaya çıkan tüm detaylar haberimizde.


Ekran altı kamera teknolojisine sahip akıllı telefonların, henüz yaygınlaşmadığını söyleyebiliriz. Fakat bu konuda birçok markanın çalışmaları devam ediyor. Ekran altı kamera özelliğinin öncüsü olarak görülen ZTE'nin akıllı telefonlarında bu özellik kullanılmaya devam ediliyor. Samsung tarafında ise geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 3 katlanır modelinde, ekran altı kamera teknolojisi kullanılmıştı. Uzun süredir Samsung Galaxy S23 serisinde de bu teknolojinin kullanılacağı iddia ediliyordu. Fakat işler beklendiği gibi gitmemiş olacak ki bazı kaynaklar tarafından, uzun süredir beklenen serinin ekran altı kamera teknolojisini kullanmayacağını iddia etti. İşte detaylar.

Samsung Galaxy S23 için sevenlerini hayal kırıklığına uğratan gelişme!

İddialara göre Samsung, Galaxy S23 modelinde ekran altı kamera teknolojisini kullanmayacak. Fakat Galaxy S24 modelinde söz konusu özelliği göreceğiz. Galaxy Z Fold 3 modelinde sunulan ekran altı kamerayı incelediğimizde, kameranın olduğu yerde karşımıza çıkan piksellerin, bir hayli görünür olduğuna şahit olmuştuk. Bu yüzden Z Fold 3 modeli, ekran altı kamera teknolojisinde, kullanıcılara beklenen deneyimi sunamadı.

Galaxy S23

Fakat Samsung, her ne kadar ekran altı kamera teknolojisini ertelemiş olsa da önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan Galaxy S24 serisinde karşımıza çıkacak ekran altı kamera teknolojisi için, daha iyi teknolojiler kullanılacak. Bu yüzden Galaxy S24 serisinin, kusursuz ekran deneyimi sunmak adına, önemli çalışmalarda bulunacak. Önümüzdeki günlerde Samsung'un amiral gemisi serisi hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

Yorumlar
Zübeyir
Hızlı şarj da geri kalıyor işlemcide geri kalıyor servis te geri kalıyor mersin de servis yok
Cevapla
Alanya
Bu gıcık tasarım; İki sene Note 20 ultra olarak satıldı iki senede sene de s22 ultra adı altında piyasada kalır. Huawei yerle bir edilmese Samsung bu kadar rahat olamazdı.
Cevapla
Zübeyir
Önce hızlı şarj yap sın mersin de servis yok bile
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.