Samsung Galaxy S24 Ultra'nın sızdırılan canlı görüntüleri büyüleyici

Sızdırılan canlı görüntüler, Samsung Galaxy S24 Ultra'nın şimdiye kadarki en net ve etkileyici görünümünü ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy S24 Ultra'nın sızdırılan canlı görüntüleri büyüleyici

Samsung'un sonraki nesil Galaxy S24 serisini 17 Ocak 2024 tarihinde piyasaya sürmesi bekleniyor. Yakın zamanda sızdırılan bilgiler, yeni amiral gemisi telefonların ön sipariş ve satış tarihleri hakkında ipuçları veriyor. Sızıntılar ve dedikodular, S24, S24+ ve S24 Ultra hakkında birçok bilgiyi ortaya çıkardı. Şimdi, resmi tanıtımından çok önce, Samsung Galaxy S24 Ultra, sızdırılan canlı görüntülerde ortaya çıktı. Bu görüntüler, cihazın net bir şekilde nasıl görüneceğine dair bize fikir veriyor.

Sızdırılan canlı görüntüler, Galaxy S24 Ultra'nın daha önce sızdırılan taslakları doğruluyor. Telefon, elde oldukça büyük ve geniş bir en-boy oranına sahip gibi görünüyor. Cihaz, gri bir renk seçeneğinde görülüyor. Kutu gibi bir tasarıma sahip olan cihazın sağ tarafında güç ve ses düğmeleri bulunuyor. Dikkat çeken bir diğer nokta ise görüntülerin UWB Anteni'nin varlığını doğrulaması. Arka panelde, birbirinin üzerinde dikey olarak yerleştirilmiş üç kamera sensörü ve bunların arasında bir LED flaş birimi ile sıkıştırılmış bir ek sensör daha bulunuyor.

Samsung Galaxy S24 Ultra'nın sızdırılan canlı görüntüleri büyüleyici - Resim : 1

Samsung Galaxy S24 Ultra'nın sızdırılan canlı görüntüleri büyüleyici

Öte yandan, cihazın ön tarafında, küçük bir merkeze hizalanmış delikli bir kesim görülebiliyor. Görüntüler ayrıca düz bir ekranı da ortaya koyuyor. Ancak, güvenilir bir duyumcu olan Onleaks'in paylaştığına göre, bu ekran tamamen düz değil. S24 Ultra'nın selefinden daha az eğimli olduğunu gösteren bir karşılaştırma yapıldı. Görüntülerden birine daha yakından bakıldığında, telefonun yuvasından çıkmakta olan bir S-kalem de görülebiliyor. Ancak, bu durum son perakende ünitesinde geçerli olmayabilir.

Daha önce, Samsung Galaxy S24 Ultra'nın selefiyle aynı 6.8 inçlik ekrana sahip olacağı, ancak daha dar çerçevelerle geleceği ve böylece akıllı telefonun her tarafında en dar çerçeveye sahip olacağı bildirilmişti.