Mobil

Samsung, Galaxy S3 için Android 4.3'ü tekrar kullanıma sundu

Kısa süre önce yayınlanan ve yaşanan sorunladan dolayı geri çekilen Android 4.3 güncellemesinin tekrar indirilmeye sunulduğu bildirildi.


Güney kore'nin en büyük elektronik ve mobil teknoloji üreticisi olan Samsung, Bundan kısa bir süre önce eski amiral gemisi modeli Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesini indirilmeye sunmuş, ancak ardı ardına gelen şikayetler üzerine bu güncellemeyi geri çekmek zorunda kalmıştı.

Galaxy S3'lerde meydana gelen donmalar, hızlı batarya tüketimi ve Wi-Fi sorunları gibi birçok sorunlara sebebiyet veren güncelleme, milyonlarca kullanıcıyı zor durumda bırakmıştı.

 1387448937_img20131219122738.jpg

Şimdi ise, Samsung'un Android 4.3 güncellemesinin tekrar indirilmeye sunulduğu bildirildi. Güncellemenin Amerika da dahil olmak üzere birçok ülkede kullanıcılara sunulduğu, kısa sürede Türkiye de dahil olmak üzere birçok Avrupa ülkesine geleceği bildirildi. Bakalım Samsung, ilk güncellemenin ardından yaşanan sorunlara tam anlamıyla çözümler getirebilmiş mi? bekleyip görelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.