Mobil

Samsung Galaxy S3 ve Galaxy Note 2'nin Android KitKat tarihleri belli oldu!

Samsung'un phablet modeli Galaxy Note 2 ve Galaxy S3 sahiplerini sevindirecek beklenen haber geldi.

Samsung Galaxy S3 ve Galaxy Note 2'nin Android KitKat tarihleri belli oldu!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un kullanıcıların beğenisine sunmuş olduğu birçok yeni cihaz Android 4.4 KitKat güncellemesi almış olsa da, daha eski modellerin söz konusu güncellemeyi ne zaman alacağı merak ediliyordu. Bu bağlamda Samsung'un phablet modeli Galaxy Note 2 ve Galaxy S3 sahiplerini sevindirecek beklenen haber geldi.

1397490555_img20140414174242.jpg

Güney Kore'den gelen son haberlerde Samsung'un phablet cihazı Galaxy Note 2 ve Galaxy S3 için Android 4.4 KitKat güncellemesinin test edildiği söyleniyor.Bu bilgiler daha öncede gündeme gelmişti. GFXBench testlerinde bu cihazların Android 4.4.2 sürümünün yüklü olduğunu görmüştük. Ancak kesin bir tarih verilmemişti. Söz konusu güncellemenin ne zaman yayınlanacağına dair bilgiler de gelmeye başladı. Haberlere göre Galaxy Note 2, en geç Nisan ayı sonunda Android 4.4 KitKat güncellemesine kavuşacak. Öte yandan Galaxy S3'e Nisan sonu veya Mayıs ayı başında güncellemenin verileceği söyleniyor.

Bu güncelleme tarihlerinin cihazların bölge varyantlarına göre değişebileceğini de hatırlatmadan geçmeyelim. Umarız Samsung, birçok ülkede mevcut olan diğer cihazlarına da aynı zaman diliminde güncellemeyi sunar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.