Mobil

Samsung Galaxy S4 bir ilki gerçekleştirdi

Samsung Galaxy S4, bu alanda sertifika alan ilk akıllı telefon olarak tarihe geçti.

Samsung Galaxy S4 bir ilki gerçekleştirdi

2012 yılında yükselişe geçen Samsung firması 2013'te daha da yükseklere çıktı. Şuanda dünyanın en büyük akıllı telefonu satıcısı konumundaki Samsung'un bu başarısı Galaxy S4'e verilen bir sertifika ile taçlandı.

Şirketin amiral gemisi Galaxy S4, satış rekorları kırmaya hazırlandığı şu sıralarda çevre dostu olarak kabul edildi ve bu durumdan dolayı sertifika aldı. TCO sertifikasyonundan geçen Samsung Galaxy S4, bu alanda sertifika alan ilk akıllı telefon olarak tarihe geçti.

1368693456_83298.jpg

Galaxy S4, çevre dostu olduğu; sosyal, çevresel ve ekonomik ihtiyaçları düzgün bir şekilde karşıladığı için bu sertifikayı almaya hak kazandı. Yetkililere göre, elektronik cihazlarda kullanılan birçok tehlikeli madde Galaxy S4'te yok.

Yorumlar
Misafir
siz ne içiyorsunuz anlamayorum. bu kadar fanatiklik olmaz yahu. para mı alıyorsunuz firmalardan nedir. kim güzel telefon yapıyorsa o bizim için iyidir.. bu samsung güzel bir cihaz yapamadı. gerek kasa gerek kullandığı yazılımlar ram i fazlasıyla yoruyor ve cihazda kasilmaya neden oluyor. HTC one kalite ve çok iyi bir yazılım yaparak ram in çoğunu kullanıcıya bırakmış. ben tercihimi HTC den yana kullandım bu yıl. önümüzdeki kısmet artık...
Cevapla
GakkO
uğur buna sen karar veremeyeceğine göre sesini kes otur aşağı
Cevapla
Misafir
HTC nin her yıl aldığı sertifika yı samsung daha yeni mi alıyor:)
Cevapla
Misafir
Sireno tehlike elbette butun pillerde var, ama Li-ion pillerde patlama yada yanma orani Li-po pillere nazaran neredeyse yok denecek kadar az.
Cevapla
Misafir
15:02 sen haberi okumuyormusun, orada acik secik bu tur bir sertifika alan ilk cihaz diye yaziyor. Yani htc o sertifikayi alabilmesi icin oncelikle tehlikeli li-po pillerinden ve aluminyum kasadan uzak durmali.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.