Mobil

Samsung Galaxy S4 bir ilki gerçekleştirdi

Samsung Galaxy S4, bu alanda sertifika alan ilk akıllı telefon olarak tarihe geçti.


2012 yılında yükselişe geçen Samsung firması 2013'te daha da yükseklere çıktı. Şuanda dünyanın en büyük akıllı telefonu satıcısı konumundaki Samsung'un bu başarısı Galaxy S4'e verilen bir sertifika ile taçlandı.

Şirketin amiral gemisi Galaxy S4, satış rekorları kırmaya hazırlandığı şu sıralarda çevre dostu olarak kabul edildi ve bu durumdan dolayı sertifika aldı. TCO sertifikasyonundan geçen Samsung Galaxy S4, bu alanda sertifika alan ilk akıllı telefon olarak tarihe geçti.

1368693456_83298.jpg

Galaxy S4, çevre dostu olduğu; sosyal, çevresel ve ekonomik ihtiyaçları düzgün bir şekilde karşıladığı için bu sertifikayı almaya hak kazandı. Yetkililere göre, elektronik cihazlarda kullanılan birçok tehlikeli madde Galaxy S4'te yok.

Yorumlar
Misafir
siz ne içiyorsunuz anlamayorum. bu kadar fanatiklik olmaz yahu. para mı alıyorsunuz firmalardan nedir. kim güzel telefon yapıyorsa o bizim için iyidir.. bu samsung güzel bir cihaz yapamadı. gerek kasa gerek kullandığı yazılımlar ram i fazlasıyla yoruyor ve cihazda kasilmaya neden oluyor. HTC one kalite ve çok iyi bir yazılım yaparak ram in çoğunu kullanıcıya bırakmış. ben tercihimi HTC den yana kullandım bu yıl. önümüzdeki kısmet artık...
Cevapla
GakkO
uğur buna sen karar veremeyeceğine göre sesini kes otur aşağı
Cevapla
Misafir
Sireno tehlike elbette butun pillerde var, ama Li-ion pillerde patlama yada yanma orani Li-po pillere nazaran neredeyse yok denecek kadar az.
Cevapla
Misafir
Slreno iyi oku bence, sonrada linklerdeki videolari izle. HTC one'da kullanilan Li-Po yani Lityum Polimer Pil... Artıları: Çok ince bir kesit olabilmesi. Esnek fiziki yapı. Hafif. Çok yüksek akımlar verebilir. Eksileri: Lityum-iyon piller ile kıyaslandığında daha düşük enerji yoğunluğu ve daha az şarj-deşarj döngüsü. Çok fazla DEŞARJ olduğunda pillerin kapasitleri ciddi oranda düşer, piller şişer ve kullanım ömrü bir anda bitebilir. Yanma ve patlama tehlikesi. Maliyet/enerji orantısı lityum-iyon pillerden daha yüksek, pahalı. MUTLAKA Lİ-PO ŞARJ OLURKEN GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE TUTUN. Buradaki videodada Li-po bataryasi sadece kullanim esnasinda patlayip yaniyor bakin. http://www.youtube.com/watch?v=LD0-2CaRDJk Burada Li-ion ve Li-po karsilikli testi. http://www.youtube.com/watch?v=q140idGY6OU
Cevapla
s4cu
fanatiklerin gozu kör veya okuma özürlü samsung sadece bu sertifikayı alan tek marka ama htc one fan ları böyle ha geçenlerde arkiyle film yapmaya karar verdim adıda tehlikeli bomba:htc one :-D pentagonda kullancaklarmis atom bombası diye tek gereken priz ve.şarj aleti. :-D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.