Mobil

Samsung Galaxy S4 Zoom Android 4.4'e kavuştu

Samsung kamera odaklı cihazı Galaxy S4 Zoom için KitKat dağıtımını başlattı.

Samsung Galaxy S4 Zoom Android 4.4'e kavuştu

Samsung’un geçtiğimiz yıl Galaxy S4 ailesinde konumlandırdığı telefon ve kamera çözümü Galaxy S4 Zoom için Android 4.4.2 KitKat dağıtımı başladı. Android 4.3 Jelly Bean ile kutudan çıkan Galaxy S4 Zoom için yayınlanan ilk büyük güncelleme beraberinde birçok yenilik ve iyileştirme getiriyor. Google’ın Android 4.4.2’de sunduğu performans artışı, güvenlik iyileştirmeleri, pil verimliliği, kablosuz yazıcı desteği ve daha hızlı/stabil arayüzün yanı sıra kilit ekranda kamera kısayolu, beyaz durum çubuğu simgeleri , yatay konumda daha iyi çalışan klavye uygulaması, en güncel Samsung uygulamaları ve Hangouts’un yerleşik SMS uygulaması olarak kullanılması güncellemeye dahil edilen yenililer oldu.

Galaxy S4 Zoom için Android 4.4.2 KitKat dağıtımı ilk olarak Rusya’da başladı. Güncellemenin önümüzdeki günlerde ülkemiz kullanıcıları tarafından da yüklenmesi bekleniyor. Güncellemeyi beklemeden Odin aracılığıyla yüklemek istiyorsınız SamMobile sitesinde yayınlanan orijinal ROM buradan indirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.