Mobil

Samsung Galaxy S5 Prime'ın fiyatı size 'Yok Artık' dedirtecek!

Geçen hafta ekran özellikleri ve donanımın neler sunduğu belli olan cihazın bugünde fiyatı ve lansman tarihi hakkında bilgiler var.

Samsung Galaxy S5 Prime'ın fiyatı size 'Yok Artık' dedirtecek!

Güney Koreli Samsung firmasının yakın zamanda piyasaya sürdüğü yeni akıllı telefonu Galaxy S5'te beklenen ilgiyi görmemiş olacak ki, geçtiğimiz günlerde cihazın bir üst versiyonu olan Galaxy S5 Prime'ı hazırladığı yönünde haberler gelmişti. Geçen hafta ekran özellikleri ve donanımının neler sunduğu belli olan cihazın bugünde fiyatı ve lansman tarihi hakkında bilgiler var.

Samsung'un ilk QHD akıllı telefonu olacak olan Galaxy S5 Prime G906S, iddia edildiğine göre Hazıran ayının ortasına kadar piyasaya sürülecek. Koreli şirkete yakın bir kaynaktan edinilen diğer bir bilgi cihazın fiyatı ile ilgili detaylar sunuyor.

1400004378_img20140513201755.jpg

Verilen bilgilere göre, Samsung Galaxy S5 Prime'ın perakende satış fiyatı, 640 Euro veya 880 Dolar olacak. Öte yandan Galaxy S5 Prime'ın Haziran ayında satışa sunulacağı iddiasına inanmak oldukça zor çünkü, Samsung'un geleneğini bozmadığı sürece sadece bir ay içinde başka bir amiral gemisi modelini satışa sunduğu bu zamana kadar görülmemiştir. Bakalım Samsung böyle bir radikal karar alabilecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.