Mobil

Samsung, Galaxy S5 ve Note 4'te nasıl bir kamera kullanacak?

İşte Samsung'un yeni göz bebeklerinin inanılmaz olması beklenen kameraları!


Pazarın en büyük üreticilerinden Samsung, içinde bulunduğumuz 2013 yılı içerisinde 2 adet yeni amiral gemi ile karşımızdaydı. Unpacked 1 ve 2 olmak üzere düzenlediği 2 farklı etkinlikle birlikte, yılın ilk yarısında Galaxy S4'ü diğer yarısında ise Galaxy Note 3'ü tanıttı.

Duyurulduğu günden bugüne milyonlarca kişinin aktif bir şekilde kullandığı Galaxy S4 ve Note 3 sahiplerinden oldukça başarılı notlar almayı başardı. Özellikle yıl içinde rakipleri arasında büyük bir ilerleme gösteren bu telefonlar Samsung'a başarı basamaklarını bir bir atlattı.

1383829371_tech-samsung-galaxy-s4-launch-conference-3.jpg

Hepimizin gözü 2014 yılı içerisinde gelecek Galaxy S5 ve Note 4 üzerindeyken, Etnews tarafından ortaya atılan bu iddia bir anda gündemi çevirmeyi başardı.  İddiaya göre yeni amiral gemilerde halihazırda bulunan 13MP kamera 16MP'e çıkacak, bunun yanında son zamanların en hit hizmetlerinden olan OIS yani İmaj Optik Sabitleyici'si de Samsung'un yeni amiral gemileirnin getirmesini bekledik ve istediklerimizin arasında.

Konuyla alakalı olarak şirketin yeni amiral gemileri için 181 milyon birimlik sipariş verdiği iddia ediliyor. Geçtiğimiz saatlerde söylentilere eklenen diğer konular ise Galaxy S6'nın 4K ekranla gelebileceği ve yüksek kaliteli Galaxy F modellerinin önümüzdeki yıldan itibaren duyurulacağı oldu. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.