Samsung Galaxy S6 Edge+ hakkında her şey! - Page 1

kran yine Super AMOLED teknolojisi ile üretilmiş ve sunduğu çözünürlük de yine QHD (2.560 x 1.440). Ancak, doğal olarak piksel yoğunluğu biraz düşüyor.

Samsung Galaxy S6 Edge+ hakkında her şey! - Page 2

Ekranın çok başarılı olduğu hemen dikkat çekiyor. S6 Edge'in ekranının zaten başarılı bir ekran olduğu düşünülürse, yeni telefondan aksini beklemek de olmazdı. Renkler son derece başarılı görünüyor ve görüntüler son derece keskin, net.

Samsung Galaxy S6 Edge+ hakkında her şey! - Page 3

Telefonda 8 çekirdekli Exynos işlemci bulunuyor. RAM miktarı ise, yine 4 GB. İşlemci ve 4 GB RAM bir araya geldiğinde, performans da, kısa süreli de olsa yaptığımız denemelerde son derece yüksek oluyor. 32 ve 64 GB'lık iki farklı depolama alanı seçeneği sunan Galaxy S6 Edge+, bir bellek kartı yuvasına ne yazık ki sahip değil. Yani dahili belleği genişletme şansınız yok.

Samsung Galaxy S6 Edge+ hakkında her şey! - Page 4

Samsung'un Galaxy Note Edge'i piyasaya sürdüğünden beri, kıvrık kenarlarla ne yapacağına karar veremediği bir gerçek. Galaxy S6 Edge ile devam eden bu durum, şimdilik Galaxy S6 Edge+ için de geçerli. Kenarlardan kaydırarak açılan uygulamalar, daha önceki deneyimlerimizden çok farklı değildi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.