Mobil

Samsung Galaxy S7 Active testi geçemedi (Video)

Samsung Galaxy S7 Active su testinde sınıfta kaldı.

Samsung Galaxy S7 Active testi geçemedi (Video)

Tüketici raporları (Customer Reports), Amerikan Tüketici Birliği tarafından Amerika’da aylık olarak yayınlanan bir dergidir. Kuruluş, ürünler hakkında kendilerinin yaptıkları test sonuçlarına göre, okuyucularına yorum ve karşılaştırmalar sunuyor. 

Şimdi de Galaxy S7 Active’i test eden Customer Reports, telefonu 1.5 metre derinlikte en fazla 30 dakika dayanabilen IP68 derecelendirmesini test etti. Tüketici Raporları Samsung'un en sağlam telefonunu test etmek için 30 dakika boyunca 2.12 psi (yaklaşık 14.6 kPa) basınçlı su tankında bekletildi. Ancak Galaxy S7 Active bu testten bazı hasarlarla çıkabildi.

1468225466_s7-active.jpg

Doğal olarak Customer Reports cihazın sorunlu olabileceğini düşünerek başka bir Galaxy S7 Active üzerinde aynı testi uyguladı. Ancak sonuç yine aynı oldu. Hayal kırıklığına neden olan testin ardından Samsung ile temasa geçildi ve telefonun üreticisi artık olası nedenleri araştırıyor. 

Aşağıda yapılan testin videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.