Mobil

Samsung, Galaxy S9'un S8'den daha iyi satış yapmasını bekliyor

Samsung, Galaxy S9'un Galaxy S8'den daha iyi satış yapacağını süşünüyor. İşte bu düşüncesinin nedeni!

Galaxy S9 S8'den daha iyi satış yapacak!

Samsung'un Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için daha yüksek bir fiyat standardı belirleyebileceği söylentilerine rağmen, amiral gemilerinin fiyatları neredeyse aynı kaldı. Bununla birlikte, ABD fiyatları benzer olsa da, Avrupa'daki müşteriler, Samsung’un yeni üst düzey akıllı telefonlarından Galaxy S9 için 850€ (1,050$) Galaxy S9+ için ise 950€ (1,170$) arasında fiyat ödeyecekler. 

Yine de Samsung, Galaxy S9 ve S9+ satışlarının yıl boyunca Galaxy S8 ve S8+'lerinkinden daha iyi olacağına inanıyor. DJ Koh'un açıklamalarının ardındaki mantık, 2018 amiral gemisinin çok daha erken sürümlü olması, daha fazla satış zamanı sağlayacak.

Samsung, Galaxy S9'un S8'den daha iyi satış yapmasını bekliyor - Resim : 1

DJ Koh'un açıklaması aşağıdaki gibi:

"Galaxy S9, Galaxy S8'e göre yılın başında piyasaya çıkacak ve talebi güçlendirmek için çeşitli pazarlama stratejileri çıkarmayı planladıkça, genel sayıların daha iyi olacağına inanıyorum."

Samsung'un amiral gemileri, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Avrupa'da ön sipariş için hazır durumda ancak, en erken 16 Mart'a kadar gönderilmeyecekler. 

Galaxy S9 ve S9+ piyasaya hiçbir yenilik getirmese de, Samsung'un söylediğine göre müşterilerin en çok kullandığı özelliklerin çoğu geliştirildi. Sanırım bu yılın sonlarında, "yeniden keşfedilen" bir telefon yerine "yeniden tasarlanmış" bir telefonun sonuçlarını hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
Çlk
Çok komik: :))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.