Mobil

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 için Android 4.1.2 güncellemesi başladı

Güney Koreli üretici mevcut cihazlarında Android 4.1.2 güncellemesine devam ediyor.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 için Android 4.1.2 güncellemesi başladı

Geçtiğimiz yılın son bölümünde belirlemiş olduğu planlama doğrultusunda telefon ve tabletlerine Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi sunan Samsung, 7-inç segmentinde yer alan Galaxy Tab 2 Wi-Fi (GT-P3110) modeli için güncellemeyi başlattı. Güncelleme Kies ve OTA yoluyla kullanıcılılara ulaşırken, kısa süre içerinde birçok ülkede yaygınlık göstermesi bekleniyor.
1362132994_samsgalaxytab27.jpg

Google’ın yayınlamış olduğu Android 4.1.2 JZO54K kaynak kodları üzerine inşa edilen güncelleme ile birlikte daha hızlı ve pürüzsüz bir sistem, Touchwiz Nature arabirimi, Google Now, kamera iyileştirmeleri, geliştirilen bildirim çubuğu ve klavye ilk aşamada göze çarpan yenilikler arasında yer alıyor.

Ayarlar-Telefon Hakkında-Sitem Güncellemeleri kısmından ve aynı zamanda tabletinizi Kies’e bağlayarak güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
Bendede aynı sorun var en yeni güncellemeler zaten yüklendi diyor ama hala 4.1.1 gösteriyıor çözüm yolu gösterirseniz sevinirim
Cevapla
Misafir
Ben neden yapamıyorum? Güncellemeleri denetle dediğim halde, en yeni güncellemeler zaten yüklendi diyor. Ama hala 4.1.1 gösteriyor ve ekran görüntüsü alamıyorum. Lütfen çok acil yardım!!!
Cevapla
Misafir
ekran görüntüsü alabildinizmi
Cevapla
Misafir
hayıırr..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.