Mobil

Samsung Galaxy Z Flip 3 farklı bir tasarımla gelecek

Samsung'un piyasaya süreceği yeni katlanabilir cihazı Galaxy Z Flip 3 farklı bir tasarıma sahip olacak.

Samsung Galaxy Z Flip 3 farklı bir tasarımla gelecek

Samsung'un yakında piyasaya süreceği yeni katlanabilir cihazı Galaxy Z Flip 3 TENAA listesinde onaylandı. Liste sayesinde, bugün katlanabilir cihazın boyutu ve pil kapasitesi hakkında daha fazla şey öğrenmiş olduk.

Katlanabilir telefonlar sektöründe dikkat çeken Samsung'un Z Flip modelinin bir üyesi canlı kanlı görüntülendi. Cihaz, TENAA'da SM-F7110 adıyla onaylandı. Telefon şık tasarımının yanı sıra gelişmiş ekran deneyimi de sunacak.  

Samsung Galaxy Z Flip 3 farklı bir tasarıma sahip olacak

Yeni Galaxy Z Flip 3, önceki Galaxy Z Flip 5G'den daha kısa ve daha ince bir gövdeyle gelecek, ancak pil kapasitesi 2.300 mAh + 903 mAh olarak karşımıza çıkacak. Bu da toplamda minimum 3.200 mAh veya 3.300 mAh tipik kapasitenin üzerinde bir performans demek. Yeni katlanabilir telefon tek bir SIM yuvasına sahip olacak, ancak içeride bir eSIM modülü mevcut olacak. Telefonda özelliğin etkinleştirilmesi durumunda çift LTE ve 5G bağlantısı desteği olacak. Yazlım tarafında ise karşımıza Android 11 çıkacak.

Samsung Galaxy Z Flip 3'ün 11 Ağustos'ta piyasaya çıkması bekleniyor. Cihaz boyut ve biçim olarak önceki modellere benzer olsa da dışarıdan çok farklı görünecek. Cihazda iki kamera bulunacak. Ayrıca bir LED, daha büyük bir ekranla geleceği de söylentiler arasında yer alıyor.

Yorumlar
Dohan
Kablosuz hızlı şarz lazım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.