Samsung Galaxy Z Flip 3 yeni sürümüyle yok sattı!

Samsung yeni katlanabilir serisindeki Galaxy Z Flip 3 için yeni bir sürüm piyasaya sürdü. Pokemon temalı bu sürüm kısa sürede tükendi.

Samsung Galaxy Z Flip 3 yeni sürümüyle yok sattı!

Geçen hafta Samsung, Galaxy Z Flip 3 Pokemon Edition isimli yepyeni cihazını duyurdu ve telefon şimdi Güney Kore'de açık satışa çıktı. Cihaz şaşırtıcı bir ilgi ile karşılaştı. Söz konusu sürüme sahip cihaz kullanıma sunulduktan birkaç dakika sonra, 1.284.000 KRW (1.024 $) değerindeki tüm üniteler, şirketin Seul'deki Galaxy Campus Store'unda ve Samsung çevrimiçi mağazasında yok satıldı.

Samsung Galaxy Z Flip 3 yeni sürümüyle yok sattı!

samsung pokemon

Perakende paketinde özel bir Pokemon temalı kutu, özel bir Pokemon çantası, Pikachu çıkartmaları olan şeffaf bir çanta, ek Pokemon çıkartmaları, bir Pokeball pop prizi ve bir Pikachu anahtarlık bulunuyordu. Samsung ayrıca, çevrimiçi mağazası aracılığıyla verilen tüm siparişlerde eve bir yıllık ücretsiz Samsung Care+ planı ekledi. Pokemon Galaxy Z Flip 3'ün bu noktada diğer pazarlara geçip geçmeyeceğine dair bir haber yok. Açıkçası Pokemon hayranlarının hala çok ciddi miktarda var olduğunu bilmek şirkete de bir sürpriz olmuş olabilir.

Samsung Galaxy Z Flip 3 özellikleri

Galaxy Z Flip 3, büyük bir ekran kullanıyor. Super AMOLED yapıda olan bu ekran, 260x512 piksel çözünürlüğü ve 302 ppi parlaklığa sahip. Ana ekranda ise 6,7 inçlik FHD+ Dinamik AMOLED 2x Ekran teknolojisi karşımıza çıkıyor. 2640x1080 piksel çözünürlük ve 425 ppi parlaklığın desteklendiği bu ekran, 120 Hz uyarlanabilir ekran yenilemeyle dikkat çekiyor.