Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 için bombayı patlattı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 için beklenen sızıntılar gelmeye başladı. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 için bombayı patlattı!

Samsung'un merakla beklenen katlanabilirleri Galaxy Z-Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4'ün, cihazların NBTC sertifikası almasıyla çok yakında piyasaya çıkması bekleniyor. Güney Koreli teknoloji devi, resmi olarak yeni katlanabilirler hakkında herhangi bir bilgi açıklamadı. Her iki katlanabilir cihazın da 8 GB RAM ve 256 GB'a kadar depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 için bombayı patlattı!

Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 için bombayı patlattı! - Resim : 1

İlk olarak Sammobile tarafından tespit edilen NBTC listesinde, sırasıyla SM-F721B ve SM-F936B/DS model numaralarıyla Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 görülebiliyor. Ancak, NBTC listesi, yaklaşmakta olan katlanabilirlerin özellikleri veya özellikleri hakkında herhangi bir bilgi göstermiyor. Her iki Galaxy cihazı da birkaç gün önce FCC sertifikası aldı. Belirtildiği gibi, katlanabilirlerin birçok temel özelliği zaten çıktı. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4'ün Qualcomm'un 8 GB RAM ve 1 TB'a kadar depolamaya sahip en yeni Snapdragon 8+ Gen 1 SoC'sinden güç alması bekleniyor.

Galaxy Flip 4'ün 120 Hz yenileme hızı sunan 6,7 inç FullHD+ AMOLED ekrana sahip olması muhtemel. Ekran, 10 MP'lik bir özçekim kamerası için merkezde bir delik ile gelebilir. Ayrıca dış AMOLED ekranın 2.1 inç olması bekleniyor. Cihaz, 12MP birincil ve 12MP ultra geniş kameralardan oluşan çift arka kameralara ev sahipliği yapacak. Galaxy Z Flip 4'ün 25W kablolu ve 10W kablosuz şarj desteğine sahip 3.700 mAh pil ile beslenmesi bekleniyor. Galaxy Z Fold 4'ün çapraz olarak 7,6 inç ve 6,2 inç ölçülerinde katlanabilir ve kapaklı ekranlara sahip olduğu söyleniyor. Cihazın 1 TB'a kadar dahili depolama ve 4400 mAh pil ile donatılması bekleniyor.

Her iki Galaxy katlanabilir de Ağustos ayında Samsung'un ambalajsız etkinliğinde piyasaya sürülebilir. Şirket, yaklaşmakta olan cihazlarla ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz doğrulamadı.