Mobil

Samsung Galaxy Z Flip ortaya çıktı (video)

Markanın ikinci katlanabilir ekranlı telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip videosu internete düştü.

Samsung Galaxy Z Flip ortaya çıktı (video)

Bir süredir hakkında birçok bilginin yayıldığı Samsung Galaxy Z Flip, markanın katlanabilir ekranlı ikinci modeli olacak. Detayları belli olmaya başlayan ve Şubat ayında düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılması beklenen yeni modelin videosu internete düştü. Samsung'un Fold modelinden sonra ikinci katlanabilir ekranlı telefonu olan Galaxy Flip Z, 11 Şubat'ta ABD'nin San Francisco şehrinde düzenlenecek Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. 

Samsung Galaxy Z Flip ortaya çıktı (video)

Motorola'nın yeni nesil RAZR modelini andıran istiridye kapaklı bir telefon olan Samsung Galaxy Z Flip'in iç yüzü tamamen ekrandan oluşuyor. Tam ortadan katlandığında ön dış yüzünde küçük bir bilgi ekranı olduğu görülen telefonun ekranın tam ortasında delik şeklinde bir kamera görülüyor.

Twitter'da Ben Geskin isimli teknoloji sızıntıları paylaşan bir hesap tarafından internette yayınlanan videoda telefonun dış gövdesi ve ekranı net bir şekilde görülüyor. Telefonun bugüne kadar birçok özelliği ortaya çıkmıştı. Ama videosu ilk kez paylaşılıyor. Bu video ile beraber telefonun merak edilen bir yönü de kalmamış oldu. 

Henüz resmi olarak tanıtılmayan telefonun biraz kalın bir çerçeveye sahip olduğu da görülüyor. Yeni nesil Motorola RAZR'dan farklı olarak ön yüzünde ikinci bir ekran bulunmayan telefonda sadece küçük bir bilgi ekranının olduğu görülüyor.

Samsung Galaxy Z Flip - First Hands On Video pic.twitter.com/4b8Uzt5kRB

Yorumlar
yakup
3.300 mAh pil az daha yüksek olması gerekir 3.300 mAh pil şarjı çabuk biter
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.