Mobil

Samsung Galaxy Z Fold 2 tanıtım tarihi açıklandı

Katlanabilir ekranlı cep telefonu Samsung Galaxy Z Fold 2 tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı.

Samsung Galaxy Z Fold 2 tanıtım tarihi açıklandı

Katlanabilir ekranlı telefon üretme konusundaki ısrarını sürdüren Samsung, ilk modelinde teknik sıkıntılar yaşadığı ve bu yüzden telefonunun piyasaya çıkışını ertelediği Fold ailesine yeni bir üye daha katıyor. Birçok özelliği ortaya çıkan Samsung Galaxy Z Fold 2 ile ilgili resmi tanıtım tarihi açıklandı.

Samsung Galaxy Z Fold 2 tanıtım tarihi açıklandı

Geçtiğimiz günlerde Unpacked etkinliği ile tanıtılan Galaxy Note 20 ailesi ile beraber tanıtılmayan Samsung Galaxy Z Fold 2 için yeni bir canlı yayın etkinliği düzenlenecek. 1 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek etkinliği ismi ise Unpacked Part 2 olarak açıklandı. YouTube üzerinden Türkiye saati ile 17:00'da başlayacak olan canlı yayın şirketin internet sitesinden de yayımlanacak.

Yeni modelle ilgili bazı bilgilerin internete sızdığı da biliniyor. Buna göre telefonda yeni nesil Snapdragon 865+ işlemci kullanılacak. Ayrıca ilk modelde çok sorunlu olan ve sonradan düzeltilen menteşe sisteminin de elden geçirilmesi bekleniyor. Ayrıca fiyatının ilk modele göre daha ucuz olacağı düşünülüyor. Samsung Galaxy Fold Türkiye pazarında tanıtılmış ancak katlama yerinde ortaya çıkan sorunlar nedeniyle satışa sunulmamıştı.

Yorumlar
Ali N
Sony her türlü "Gömer" xboxı
Cevapla
💠Gakk@💠
Fiyatı Samsung Galaksi Z Fold gibi olursa çok satmaz diyem düşünim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.