Mobil

Samsung Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Watch 4 çıkış tarihleri belli oldu!

Katlanabilir dünyasını iyice domine etmek isteyen Samsung yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 3 ile Galaxy Z Flip 3'ü çok yakında duyuracak.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Watch 4 çıkış tarihleri belli oldu!

Sevenleri kadar sevmeyenleri olsa da katlanabilir telefonların geleceği parlak gibi duruyor. Zira firmalar katlanabilir üzerine yatırım yapmaya devam ediyor. Xiaomi, Oppo ve Vivo gibi Çinli firmaların da yakında katlanabilir telefonları vitrinde yerini alacak. Hatta Apple'ın dahi 2023 yılı içinde bir katlanabilir telefona imza atacağı konuşuluyor.

Samsung katlanabilirde sektör lideri

Tabi ki bu konuda şu anda sektör lideri olan Samsung liderliği pek bırakmaya niyetli değil gibi. Bunun için de çok yakında iki tane yeni katlanabilir telefonunu küresel pazara sunmaya hazırlanıyor. Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3...


Galaxy Z Flip 3 1000 doların altında piyasaya sürülen ilk katlanabilir telefon olacak

Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3

Bu iki telefon hakkında önceki sızıntılardan birçok bilgiye sahibiz. Galaxy Z Fold 3 ekran altı kamera teknolojisi sayesinde açıldığında tam ekran bir tablet deneyimi yaşatacak. Galaxy Z Flip 3 ise selefi Galaxy Z Flip'e göre çok daha ince çerçeveler ile daha fütüristik bir görünüme sahip olacağı gibi dünyanın 1000 dolar altında piyasaya sürülen ilk katlanabilir telefonu olacak gibi duruyor.

Daha önceden bu iki telefonun Ağustos ayı içerisinde tanıtılacağını duymuştuk. Fakat yeni bir sızıntı bu tanıtımların Ağustos'un başında yapılacağını ortaya çıkarmış oldu. İşin doğrusu en erken Ağustos'un ikinci haftası gibi yapılacağı düşünülüyordu.

Tanıtım 3 Ağustos'ta, yeni akıllı saatler de yolda

Twitter'da 110.000'den fazla takipçisi olan ve mobil dünyada haberleri önceden vermesi ile bilinen Max Weinbach'a göre 3 Ağustos tarihinde iki tane 3 ve iki tane 4 tanıtılacak. Bu üstü kapalı tweet Samsung'un yeni katlanabilir telefonları olan Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 ile yeni akıllı saatleri olan Galaxy Watch 4 ve büyük ihtimalle Galaxy Watch Active 4'e işaret etmekte. Akıllı saat dünyasında Apple, Garmin ve Watch GT 2 ile büyük bir ivme yakalayan Huawei'ye yenik düşen Samsung yeni Galaxy Watch 4 serisi ile eski yerini geri kazanmaya çalışacak.

Yorumlar
Qwe
Z flip 2 gelmeden 3 mu gelcek
Cevapla
Bloodin
Evet Z Fold 3 ile aynı jenerasyonda olduğu belli olsun diye Z Flip 3 adı ile çıkaracaklar
Ddd
Yeağğğ
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.