Mobil

Samsung Gear S3'e Spotify desteği geldi!

Samsung Gear S3 için Spotify uygulaması yayınlandı.


Samsung Gear S2 ve Gear S3'e özel Spotify uygulaması yayınlandı. Özellikle Gear S2 kullanıcılarının uzun süredir beklediği uygulama, Gear S3’ün piyasaya çıkışından kısa süre sonra Galaxy Apps Store’da yerini aldı.

Spotify, Samsung Gear S3 entegrasyonunun duyurusu geçtiğimiz ağustos ayında yapıldı. Gear S3’ün piyasaya çıktığı andan itibaren Spotify uygulamasına sahip olması bekleniyordu. Ancak bu bilindiği üzere gerçekleşmedi. Sonrasında uygulamanın Aralık ayında yayınlanacağının sözünü veren Samsung, bu sözünü bu kez yerine getirdi.

1482159463_spotify-samsung-gear-s3.jpg

Uzaktan kumanda görevi gören uygulama sayesinde gerçekleştirebileceğiniz işlemler;

Son oynatılan parçalara erişim

Oynat, durdur, ilerlet

Göz gezdirme

Müziklerime kaydet

Karışık ve tekrar çalma ayarı

Kütüphaneye erişim

Spotify kullanıcıları Gear S3 uygulaması üzerinden çalan şarkıları kontrol edebilecek. Uygulamayı yüklemek için saatin eşleştirildiği akıllı saat üzerinden Gear Manager uygulamasına ulaşıp ve Galaxy Apps Store’da Spotify’ı bulmak gerekiyor. Uygulama henüz bazı bölgelerde bulunmasa da, bu haftanın sonu itibarıyla tüm kullanıcılara ulaştırılması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.