Mobil

Galaxy S8'in tanıtım tarihi sızdı!

Samsung Galaxy S8 ne zaman görücüye çıkacak? Galaxy S8 tanıtımı gecikecek mi? İşte son gelen bilgiler!


Samsung'un bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonunda büyük değişiklikler yapması bekleniyor ve lansman tarihi de doğal olarak merak ediliyor. Son birkaç yıldır Güney Koreli firma, son Galaxy S serisi modellerini genellikle Şubat-Mart aylarında düzenlenen Barselona'daki Mobile World Kongresi'nde sergilemekti.

Gelecek yıl yapılacak olan etkinlik 27 Şubat'ta başlayacak ve şimdiye kadar sözde Galaxy S8'in orada açılacağı öngörülüyordu. Bununla birlikte yeni bir rapor, Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonunu New York'taki özel bir etkinlikte tanıtacağı ve bunun için Nisan'a kadar bekleyebileceğini gösteriyor.

Galaxy Note 7 faciasından sonra şirket, Galaxy S8’de daha dikkatli olacak ve tekrar aynı sorunları yaşamak istemeyecektir. Bu yüzden Samsung’un Galaxy S8’i nisan ayında tanıtması gayet mantıklı görünüyor. Firma, Kore Genel Merkezi'nde global bir stratejide bulunuyor ve MWC’de amiral gemisi ürün tanıtmayacak.

1481362550_cwfbujwwiaavk9e.jpg

Eğer Samsung, Galaxy S8’i nisan ayında tanıtırsa, muhtemelen telefon, mayıs ayında tüketicilerle buluşacak. Bu durumda şirketin sadık hayran kitlesi Galaxy S8 için oldukça beklemek zorunda kalacak. Ayrıca, Galaxy S8'in daha erken gelmesindense, cihazın güvende olmasını sağlamak ve güvenilmesini sağlamak daha önemlidir.

Peki siz Galaxy S8’in çıkış tarihi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.