Mobil

Samsung işini biliyor!

Yüksek uç cihazları ile popüler olan Samsung, düşük seviyeli cihazlarıyla alt yapıyı hazırlıyor.

Samsung işini biliyor!

Samsung ve Apple akıllı telefon pazarında önemli ve en güçlü rakipler. Ancak bu durum stratejilerinin de aynı olduğu anlamına gelmez.

Apple büyük ölçüde yüksek özellikli cihazları üretiyor fakat Samsung yüksek cihazların yanısıra orta ve düşük seviye cihazları ile pazarda boy gösteriyor.

Samsung'u genelde yüksek özellikli akıllı telefonlar ile tanıyoruz. Ancak şirket yüksek özellikli cihazlarıyla ön planda görünürken aynı zamanda alt uç cihazları ile de pazarda liderlik konumunu sağlamlaştırdı. Şirket göz önünde olan tanıtımların yanısıra küçük tantana ile bir çok düşük uç cihazlarını bu yıl piyasaya sürdü.

1364022103_latestsamsunggalaxysmartphone.jpg

Örnek verecek olursa Endonezya'da Samsung'un akıllı telefon pazarında ki varlığı bir orman yangını gibi büyüdü. Apple bu ülkede yüzde 2 gibi bir paya sahipken Samsung bu pazarın yüzde 50 payını elinde bulunduruyor.

Şirket özellikle gelişmekte olan ülkelerde düşük seviyeli Android cihazlarını piyasaya sürerek mobil kullanıcıları yüksek modellerine hazır hale getiriyor. Bütün kullanıcılara hitab eden ve seçenek sunan Samsung, böylelikle kullanıcı sayısını da yükseltmiş oluyor. Samsung işini biliyor!

Yorumlar
ahmetx
Samsung kepçe kamyonet monitör tv fotoğraf makinesi dvd sürücü müzik seti mp3 çalar kamera bluetooth kulaklık buz dolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi fırın işlemci entegre vs geniş bir alanda çalışıyor işini biliyor evet herkes işini yapsın
Cevapla
Misafir
teknoloji oku candir can
Cevapla
Oguzhan
yazıda Samsung övülmüş, yorumda ise bir arkadaş apple hayranı diye siliyorum demiş:)) Apple düşmanı olmak için bir sebep yok androidciler için:))
Cevapla
abdullah
helal olsun adam harbi işini biliyor ya. SAMSUNG!
Cevapla
Misafir
bu program sadece iphone hizmet vede onun reklamini yapiyor vede siliyorum teknoloji oku programini
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.