Samsung, katlanabilir akıllı telefonlar için ön sipariş sistemini başlattı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni akıllı telefon modelleri için ön sipariş avantajlarını açıkladı.

Samsung, katlanabilir akıllı telefonlar için ön sipariş sistemini başlattı

Samsung'un bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinin 26 Temmuz'da gerçekleşeceği doğrulandı. Şirket, etkinlikte yeni katlanabilir telefonları duyuracağını açıkladı. Marka, isimlerini açıklamasa da Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5'in belirtilen tarihte duyurulacağı açıkça görülüyor. Lansmana öncesinde, yaklaşan katlanabilirler için ön rezervasyonlar alınmaya başlandı.

Samsung'un yaklaşan katlanabilir telefonları için ön rezervasyonlar Güney Kore, ABD, Avrupa ve Hindistan'da başladı. Hindistan pazarında bir basın bülteni, katlanabilir telefonları Rs 2,000 ödeyerek ön rezerve eden müşterilerin satın alım yaptıklarında Rs 5,000 değerinde faydalar elde edeceklerini doğruladı.

Hindistan'da, yaklaşan Galaxy katlanabilir telefonları çeşitli kanallar aracılığıyla satılacak. Samsung India'nın web sitesi, Amazon, Flipkart, Samsung Exclusive Mağazaları ve perakende satış noktaları dahil olmak üzere. Galaxy Unpacked için ön rezervasyon sayfası, Samsung'un aynı etkinlik sırasında yeni tabletler ve akıllı saatler de tanıtacağını öneriyor.

Samsung, katlanabilir akıllı telefonlar için ön sipariş sistemini başlattı

Bu, önceki söylentilerle tutarlıdır ki; amiral gemisi Galaxy Tab S9 serisi tabletler ve Galaxy Watch 6 serisi 26 Temmuz'da Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 ile birlikte tanıtılacak.

İlgili haberlerde, Samsung, Hindistan'da Rs 16,999 fiyat etiketiyle Galaxy M34 orta segment telefonunu tanıttı. Cihaz, 6.4 inçlik AMOLED FHD+ 120Hz ekrana, Exynos 1280 yonga setine, 50 megapiksel üçlü arka kameralara ve 25W hızlı şarj ile 6,000mAh pil ile geliyor.

Ayrıca, Güney Koreli şirketin, Galaxy S21 FE 5G'yi Snapdragon 888 yonga seti ile Hindistan'daki çevrimdışı pazarda duyurduğu görülüyor. Şirketin, gelişinin resmi duyurusunu 10 Temmuz'da yapması bekleniyor.